StarLine Photography – profesionálny fotograf https://www.starline.sk Stránka venovaná fotografii a fotografovaniu Fri, 25 Sep 2020 09:30:02 +0000 sk-SK hourly 1 https://www.starline.sk/wp-content/uploads/2016/09/cropped-camera6-32x32.png StarLine Photography – profesionálny fotograf https://www.starline.sk 32 32 Divadelné predstavenie Zajačik v Divadle L+S v Bratislave https://www.starline.sk/divadelne-predstavenie-zajacik-v-divadle-ls-v-bratislave/ Fri, 25 Sep 2020 09:30:02 +0000 https://www.starline.sk/?p=86301 V piatok som bol fotiť divadelné predstavenie Zajačik. Zúfalá komédia o láske, dozrievaní, čarovaní a šťastí, ktoré u vás môže zazvoniť.

Článok Divadelné predstavenie Zajačik v Divadle L+S v Bratislave sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>

Divadelné predstavenie "Zajačik"

 

V piatok 18.9.2020 som bol fotiť divadelné predstavenie Zajačik pre generálneho partnera divadla. Ide o „Zúfalú komédiu o láske, dozrievaní, čarovaní a šťastí, ktoré u vás môže zazvoniť“. Na doskách sa predviedli Zuzana Fialová (Snehu), Zuzana Vačková (Superwé), Kristína Svarinská (Wendy), Marián Mitaš (Tibor), Noël Czuczor (Pali Zajačik). Autorkou a režisérkou je Eva Borušovičová. Divadelné predstavenie bolo úžasné, výkony hercov fantastické a ja im držím palce, aby do ich práce corona zasahovala čo najmenej.

 

Článok Divadelné predstavenie Zajačik v Divadle L+S v Bratislave sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
Tímové fotenie hráčov FBC White Eagles z 1. ligy mužov https://www.starline.sk/timove-fotenie-hracov-fbc-white-eagles-z-1-ligy/ Sat, 12 Sep 2020 11:45:43 +0000 https://www.starline.sk/?p=86227 V piatok 11. septembra 2020 som bol v Dome športu v Bratislave, kde som absolvoval tímové fotenie hráčov FBC White Eagles.

Článok Tímové fotenie hráčov FBC White Eagles z 1. ligy mužov sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>

Fotenie hráčov FBC White Eagles Bratislava

 

V piatok 11. septembra 2020 som bol v Dome športu v Bratislave, kde som absolvoval tímové fotenie hráčov FBC White Eagles, ktorí postúpili do 1. ligy mužov vo florbale. Ako každé takéto tímové fotenie hráčov, ani toto nebolo nudné a občas „modeli“ mali problém sa udržať bez smiechu pred objektívom.

Keď klub White Eagles vznikol v roku 2015, nemal špecifické ambície. Dnes ubehlo päť rokov a je účastníkom 1. ligy mužov. „Klub vznikol ako utopická myšlienka mladých sedemnásť ročných chlapcov, ktorí jediné čo chceli, bolo hrať florbal. Predpovedali nám, že do dvoch rokov sa rozpadneme a na základe vtedajších výsledkov aj všetko k tomu nasvedčovalo. V roku 2017 sme sa rozhodli začať viac orientovať na zahraničné turnaje, vďaka ktorým sme začali spoznávať množstvo nových ľudí a oni nás.

Na základe toho sme si vytvorili známosti po celom Slovensku a postupne sa z toho začalo budovať aj mužstvo pre ligu. Dnes je rok 2020 a naše družstvo je v pozícii, kedy môžeme o ňom povedať, že má potenciál a je iba na nás, ako s tým potenciálom naložíme. Samozrejme celá budúcnosť klubu bude závisieť od najbližších rokov. Momentálne máme iba tím mužov, ale samozrejme plánujeme sa v budúcnosti venovať aj mládeži.“ prezradil kapitán bratislavského tímu Oliver Halák.

 

Článok Tímové fotenie hráčov FBC White Eagles z 1. ligy mužov sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
Prvý fotografický kurz v novom fotografickom štúdiu https://www.starline.sk/prvy-fotograficky-kurz-v-novom-fotografickom-studiu/ Sun, 05 Jul 2020 07:25:43 +0000 https://www.starline.sk/?p=85821 Prvý fotografický kurz v novom fotoštúdiu bol zameraný na fotenie produktov na modeloch, príprava scény, správne nasvietenie, pózovanie a pod.

Článok Prvý fotografický kurz v novom fotografickom štúdiu sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>

Naz_Studi0 - kurz fotenia produktovej fotografie

 

 

V sobotu 4.7.2020 sa uskutočnil prvý fotografický kurz v novo otvorenom fotografickom štúdiu Naz Studio. Fotografický kurz bol zameraný na fotenie produktov na modeloch, prípravu scény, správne nasvietenie, pózovanie a pod. Kurz sa mal uskutočniť už v marci, ale žiaľ pre corona krízu musel byť posunutý. Je určený pre začínajúcich ale aj mierne pokročilých fotografov, ktorí nemajú skúsenosť s produktovou fotografiou na modeloch a profesionálnym fotením v tejto oblasti. Kurz pozostáva z cca 1 hodinovej teórie a potom už nasleduje len fotenie, práca s modelmi, fotenie, práca s modelmi a tak dookola. Hlavný dôraz je kladený na praktický tréning. Spolulektoroval so mnou aj Nazar a Rachelka, ktorí sú aj modelmi.

Študenti boli úžasní, veľmi chápaví. Trošku sa borili s komunikáciou s modelmi ako majú pózovať, ale časom sa to lepšilo a tvrdým tréningom po pár foteniach nebudú mať aj s týmto problém. Kurzy budú prebiehať samozrejme aj v budúcnosti, či už všeobecné fotografické, špecializované na niektorý žáner fotografie. Zároveň ale pripravujeme aj modelingové kurzy od základov, cez mólových až po „umelecké“.

Postupne Vám zverejním práce samotných študentov – fotografov:

 

 

Prvý modelingový kurz v novom ateliéri

Druhý modelingový kurz v novom ateliéri

Článok Prvý fotografický kurz v novom fotografickom štúdiu sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
360° produktová fotografia zvyšuje konkurenčnú výhodu a predaj https://www.starline.sk/360-produktova-fotografia-zvysuje-konkurencnu-vyhodu-a-predaj/ Wed, 01 Jul 2020 05:14:00 +0000 https://www.starline.sk/?p=85808 360 stupňový pohľad na produkt je oveľa sofistikovanejší ako statický obrázok.

Článok 360° produktová fotografia zvyšuje konkurenčnú výhodu a predaj sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>

360 stupňová produktová fotografia

 

Prvý kontakt zákazníka s vašou značkou a produktmi je častokrát cez internet a preto buďte pripravení vďaka 360° produktovej fotografie. 360° produktová fotografia sa stala najnovším trendom prezentácií v nakupovaní na internete. Vybraný produkt si zákazníci môžu prezerať ako keby ho držali v ruke. 360° produktová fotografia zvyšuje návštevnosť e-shopu, máte dlhšiu dobu návštevy zákazníka na stránke a hlavne zvýšenie predaja produktov vo vašom e-shope. Vďaka otáčaniu produktu si každý zákazník pozrie všetky detaily produktu a pri vysokom rozlíšení a priblížení produktu si prezrie aj vzhľad materiálu a povrch produktu do detailov. V kocke povedané: zvýšite atraktivitu produktov a vyššiu mieru predaja v pomere k vynaloženým nákladom na ich propagáciu. Zároveň predídete potenciálnemu vráteniu tovaru kvôli jeho nedostatočnej prezentácii formou statických fotografií, kedy zákazník nezíska komplexný obraz o detailoch produktov. Získajte konkurenčnú výhodu a zvýšte si predaje jednoducho a dostupne. Buďte iní, buďte progresívni, buďte úspešnejší.

 

Ako fotíme:

 

Loading...

 

Loading...

 

Loading...

 

Loading...

 

Loading...

 

Loading...

 

Loading...

 

Loading...

 

Loading...

 

Loading...

Článok 360° produktová fotografia zvyšuje konkurenčnú výhodu a predaj sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
Druhý modelingový kurz v novom ateliéri https://www.starline.sk/druhy-modelingovy-kurz-v-novom-atelieri/ Sun, 21 Jun 2020 13:52:06 +0000 https://www.starline.sk/?p=85670 V sobotu 20.6.2020 sa uskutočnil druhý modelingový kurz v novo otvorenom fotografickom štúdiu Naz Studio, tentoraz pre mužov.

Článok Druhý modelingový kurz v novom ateliéri sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>

Foto ateliér Naz_Studi0 - modelingový kurz

 

 

V sobotu 20.6.2020 sa uskutočnil druhý modelingový kurz v novo otvorenom fotografickom štúdiu Naz Studio. Tentokrát bol určený mužom – chalanom. Kurz sa mal uskutočniť už v marci, ale žiaľ pre corona krízu musel byť posunutý. Kurz je určený pre začínajúce modelky a modelov, ktorí nemajú skúsenosť s modelingom a profesionálnym fotením, ale radi by v tejto oblasti prerazili. Zúčastniť sa samozrejme môžu aj ľudia, ktorí si chcú len k modelingu „pričuchnúť“. Pozostáva z cca 1 hodinovej teórie a potom už nasleduje len cvičenie póz, výrazov a fotenie. Hlavný dôraz je kladený na praktický tréning. Spolulektoroval so mnou aj Nazar, ktorý okrem toho, že je majiteľom štúdia, je aj modelom. Chalani to mali zo začiatku , keďže žiaden z nich sa profesionálne ešte nefotil. Avšak netrvalo dlho a pózy začali naberať ten správny smer. Kurzy budú prebiehať samozrejme aj v budúcnosti, či už všeobecné modelingové, špecializované na niektorý druh modelingu, ale aj fotografické od základov až po niektoré špecializované fotografické žánre. Úspešní absolventi majú možnosť sa zapísať do našej modelingovej databázy, z ktorej pri fotení produktov, módy a editoriálov vyberáme práve z nich.

 

 

Prvý modelingový kurz v novom ateliéri

Článok Druhý modelingový kurz v novom ateliéri sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
Prvý modelingový kurz v novom ateliéri https://www.starline.sk/prvy-modelingovy-kurz-v-novom-atelieri/ Sat, 13 Jun 2020 16:12:30 +0000 https://www.starline.sk/?p=85563 V sobotu 13.6.2020 sa uskutočnil prvý modelingový kurz v novo otvorenom fotografickom štúdiu Naz Studio.

Článok Prvý modelingový kurz v novom ateliéri sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>

 

 

Foto ateliér Naz_Studi0 - modelingový kurz

 

V sobotu 13.6.2020 sa uskutočnil prvý modelingový kurz v novo otvorenom fotografickom štúdiu Naz Studio. Kurz sa mal uskutočniť už v marci, ale žiaľ pre corona krízu musel byť posunutý. Kurz je určený pre začínajúce modelky a modelov, ktorí nemajú skúsenosť s modelingom a profesionálnym fotením, ale radi by v tejto oblasti prerazili. Zúčastniť sa samozrejme môžu aj ľudia, ktorí si chcú len k modelingu „pričuchnúť“. Pozostáva z cca 1 hodinovej teórie a potom už nasleduje len cvičenie póz, výrazov a fotenie. Hlavný dôraz je kladený na praktický tréning. Spolulektoroval so mnou aj Nazar, ktorý okrem toho, že je majiteľom štúdia, je aj modelom. Dievčatá cez prvotné rozpaky pred objektívom po troch hodinách kurzu už nemali takmer žiaden problém s pózovaním. Kurzy budú prebiehať samozrejme aj v budúcnosti, či už všeobecné modelingové, špecializované na niektorý druh modelingu, ale aj fotografické od základov až po niektoré špecializované fotografické žánre. Úspešní absolventi majú možnosť sa zapísať do našej modelingovej databázy, z ktorej pri fotení produktov, módy a editoriálov vyberáme práve z nich.

 

 

Druhý modelingový kurz v novom ateliéri

Článok Prvý modelingový kurz v novom ateliéri sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
Biznis foto pre Záchranná služba – Event Medical Solutions https://www.starline.sk/biznis-foto-pre-zachranna-sluzba-event-medical-solutions/ Thu, 04 Jun 2020 09:28:07 +0000 https://www.starline.sk/?p=85585 Mal som tú česť v skorých ranných hodinách nafotiť chalanov po službe na biznis foto pre Záchranná služba - Event Medical Solutions.

Článok Biznis foto pre Záchranná služba – Event Medical Solutions sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>

ZZZ_JKF4455

 

Mal som tú česť v skorých ranných hodinách, keď chalani zo Záchranná služba – Event Medical Solutions, sro mali už po službe, nafotiť pre nich zopár biznis foto portrétikov. Takú veselú kopu som už dávno na fotení nestretol 🙂  Cez ich náročnú prácu, ktorú musia vykonávať a ešte náročnejšiu počas corona krízy, ich ale humor neopustil. Občas pri smiechu mi nestíhal ani stabilizátor na objektíve a vo foťáku. A tu je zopár fotografií vrátane backstage.

 

Článok Biznis foto pre Záchranná služba – Event Medical Solutions sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
3. zápas Play Off vo florbale medzi FBC White Eagles a Snipers „B“ https://www.starline.sk/3-zapas-play-off-vo-florbale-medzi-fbc-white-eagles-a-snipers-b/ Thu, 27 Feb 2020 07:28:18 +0000 https://www.starline.sk/?p=85274 Včera sa uskutočnil 3. rozhodujúci zápas Play Off 2. ligy mužov vo florbale medzi FBC White Eagles Bratislava a Snipers Bratislava "B".

Článok 3. zápas Play Off vo florbale medzi FBC White Eagles a Snipers „B“ sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
FBC White Eagles Bratislava - Snipers Bratislava B

3. zápas Play Off vo florbale medzi FBC White Eagles a Snipers „B“

 

Včera sa uskutočnil 3. rozhodujúci zápas Play Off 2. ligy mužov vo florbale medzi dvoma bratislavskými mužstvami a to FBC White Eagles Bratislava a Snipers Bratislava „B“. Zápas bol vyrovnaný do posledne chvíle. Nakoniec domáci FBC White Eagles Bratislava podľahol Snipers Bratislava „B“ 5:6. Domáci tak vypadli vo štvrťfinále a ďalej nepostupujú.

 

 Góly

FBC White Eagles Bratislava

tretina čas strelec asistoval skóre kód
I. 19:18 16 Denis Šimo (2000) 15 Stanislav Kučera (1994) 1 : 2
II. 01:23 18 Vladimír Filípek (2001)   2 : 2
II. 05:20 50 Martin Fitoš (1999) 44 Tomáš Zelený (2000) 3 : 2
II. 16:20 16 Denis Šimo (2000) 15 Stanislav Kučera (1994) 4 : 2
III. 00:57 98 Tomáš Hedera (1998) 50 Martin Fitoš (1999) 5 : 3

Snipers Bratislava „B“

tretina čas strelec asistoval skóre kód
I. 03:57 90 Mário Hrušovský (1994) 97 Michal Bujna (2002) 0 : 1
I. 09:28 69 Michal Koller (1997) 87 Tomáš Chvála (1992) 0 : 2
II. 19:40 32 Bystrík Fodor (2000) 97 Michal Bujna (2002) 4 : 3
III. 02:33 32 Bystrík Fodor (2000) 97 Michal Bujna (2002) 5 : 4
III. 13:55 12 Ján Hanzely (1991) 32 Bystrík Fodor (2000) 5 : 5
III. 15:03 97 Michal Bujna (2002) 32 Bystrík Fodor (2000) 5 : 6 P

 

 Zoznam hráčov

FBC White Eagles Bratislava

# hráč post rok narodenia  
1 23 Jakub Kelecsényi (2000) G 2000 A/M
2 42 Kristian Marso (1998) G 1998 A/M
3 94 Adam Hedera (1994) C 1994 A/M
4 2 Tomáš Mikletič (2000)   2000 A/M
5 4 Peter Tvrdoň (1998)   1998 A/M
6 12 Sebastián Stoklas (2000)   2000 A/M
7 15 Stanislav Kučera (1994)   1994 A/M
8 16 Denis Šimo (2000)   2000 A/M
9 18 Vladimír Filípek (2001)   2001 A/M
10 21 Adam Zacharda (1999)   1999 A/H/M
11 27 Oliver Halák (1998)   1998 A/M
12 29 Dominik Dzuro (1999)   1999 A/M
13 32 Tomáš Beláň (2002)   2002 A/M
14 44 Tomáš Zelený (2000)   2000 A/H/M
15 50 Martin Fitoš (1999)   1999 A/M
16 68 Lukáš Večeřa (2001)   2001 A/M
17 98 Tomáš Hedera (1998)   1998 A/M

Snipers Bratislava „B“

# hráč post rok narodenia  
1 62 Šimon Vrana (1996) G 1996 B/M
2 43 Adam Katona (1995) G 1995 B/M
3 14 Jakub Zemiar (1995) C 1995 B/M
4 8 Matej Daníček (1994)   1994 B/M
5 32 Bystrík Fodor (2000)   2000 B/M
6 47 Matej Baxa (1991)   1991 B/M
7 68 Andrej Vach (1995)   1995 B/M
8 79 Zdeněk Michálek (1979)   1979 B/M
9 81 Zoltán Martin Šipoš (2002)   2002 A/J
10 88 Andrej Ranto (2000)   2000 B/M
11 87 Tomáš Chvála (1992)   1992 A/M
12 89 Pavol Ližbetin (1996)   1996 B/M
13 90 Mário Hrušovský (1994)   1994 B/M
14 91 Tomáš Hrica (1997)   1997 B/M
15 97 Michal Bujna (2002)   2002 A/J
16 12 Ján Hanzely (1991)   1991 B/M
17 69 Michal Koller (1997)   1997 A/M

 

Článok 3. zápas Play Off vo florbale medzi FBC White Eagles a Snipers „B“ sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
Fotografické záťažové testy pre Naz Studio – 3. deň https://www.starline.sk/fotograficke-zatazove-testy-pre-naz-studio-3-den/ Wed, 26 Feb 2020 12:07:46 +0000 https://www.starline.sk/?p=85261 Počas dvoch dní sme testovali zábleskové svetlá s rôznymi doplnkami v Naz Studio, ako aj ostatné priestory štúdia vrátane zimnej záhrady.

Článok Fotografické záťažové testy pre Naz Studio – 3. deň sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>

Foto ateliér Naz_Studi0 - portrét

 

Pred mesiacom kolega model otvoril svoje fotografické štúdio Naz Studio. Pred týždňom som mal možnosť s niekoľkými ďalšími fotografmi otestovať podrobne toto štúdio s modelkami a modelmi. Počas dvoch dní sme testovali zábleskové svetlá na stropnom systéme s rôznymi doplnkami, ako aj ostatné priestory štúdia vrátane prirodzeného svetla v zimnej záhrade. Tu je výber fotiek z tretieho dňa. Ten bol venovaný portrétnemu svieteniu a výber z fotografií putoval do kanadskej modelingovej agentúry na ich žiadosť.

 

Článok Fotografické záťažové testy pre Naz Studio – 3. deň sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
1. zápas Play Off vo florbale medzi FBC White Eagles a Snipers „B“ https://www.starline.sk/1-zapas-play-off-vo-florbale-medzi-fbc-white-eagles-a-snipers-b/ Sun, 23 Feb 2020 08:37:32 +0000 https://www.starline.sk/?p=85050 Včera sa uskutočnil 1. zápas Play Off 2. ligy mužov vo florbale medzi FBC White Eagles Bratislava a Snipers Bratislava "B".

Článok 1. zápas Play Off vo florbale medzi FBC White Eagles a Snipers „B“ sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
FBC White Eagles Bratislava - Snipers Bratislava B

1. zápas Play Off – FBC White Eagles Bratislava – Snipers Bratislava B

 

Včera sa uskutočnil 1. zápas Play Off 2. ligy mužov vo florbale medzi dvoma bratislavskými mužstvami a to FBC White Eagles Bratislava a Snipers Bratislava „B“. Už na začiatku bolo jasné, že nepôjde o jednoduchý zápas. A tomu zodpovedal aj samotný priebeh zápasu. Do poslednej chvíle nebolo jasné, kto si odnesie víťazstvo z prvého zápasu. Nakoniec domáci FBC White Eagles Bratislava podľahol Snipers Bratislava „B“ 4:5. Dnes chalani hrajú druhý zápas, ktorý môže sezónu predĺžiť, ale aj ukončiť.

 

Góly

FBC White Eagles Bratislava

tretina čas strelec asistoval skóre kód
I. 03:48 29 Dominik Dzuro (1999) 16 Denis Šimo (2000) 1 : 0
II. 03:50 16 Denis Šimo (2000) 18 Vladimír Filípek (2001) 2 : 2
II. 06:33 50 Martin Fitoš (1999) 44 Tomáš Zelený (2000) 3 : 2
II. 14:08 50 Martin Fitoš (1999) 94 Adam Hedera (1994) „C“ 4 : 3

Snipers Bratislava „B“

tretina čas strelec asistoval skóre kód
I. 06:55 47 Matej Baxa (1991) 12 Ján Hanzely (1991) 1 : 1
I. 15:48 69 Michal Koller (1997) 91 Tomáš Hrica (1997) 1 : 2
II. 10:22 44 Jakub Kordík (2001) 8 Matej Daníček (1994) 3 : 3
III. 07:55 44 Jakub Kordík (2001) 87 Tomáš Chvála (1992) 4 : 4
III. 15:07 44 Jakub Kordík (2001) 87 Tomáš Chvála (1992) 4 : 5

 

 Zoznam hráčov

FBC White Eagles Bratislava

# hráč post rok narodenia  
1 23 Jakub Kelecsényi (2000) G 2000 A/M
2 42 Kristian Marso (1998) G 1998 A/M
3 94 Adam Hedera (1994) C 1994 A/M
4 2 Tomáš Mikletič (2000)   2000 A/M
5 4 Peter Tvrdoň (1998)   1998 A/M
6 15 Stanislav Kučera (1994)   1994 A/M
7 16 Denis Šimo (2000)   2000 A/M
8 19 Oliver Halák (1998)   1998 A/M
9 21 Adam Zacharda (1999)   1999 A/H/M
10 25 Adam Padušňák (1998)   1998 A/M
11 29 Dominik Dzuro (1999)   1999 A/M
12 32 Tomáš Beláň (2002)   2002 A/M
13 44 Tomáš Zelený (2000)   2000 A/H/M
14 50 Martin Fitoš (1999)   1999 A/M
15 68 Lukáš Večeřa (2001)   2001 A/M
16 72 Martin Banovič (1998)   1998 A/M
17 98 Tomáš Hedera (1998)   1998 A/M
18 18 Vladimír Filípek (2001)   2001 A/M

Snipers Bratislava „B“

# hráč post rok narodenia  
1 1 Andrej Rieger (1992) G 1992 A/M
2 43 Adam Katona (1995) G 1995 B/M
3 14 Jakub Zemiar (1995) C 1995 B/M
4 12 Ján Hanzely (1991)   1991 B/M
5 38 Dominik Bobalík (1993)   1993 B/H/M
6 44 Jakub Kordík (2001)   2001 A/J
7 47 Matej Baxa (1991)   1991 B/M
8 51 Luboš Hečko (1997)   1997 B/M
9 8 Matej Daníček (1994)   1994 B/M
10 68 Andrej Vach (1995)   1995 B/M
11 69 Michal Koller (1997)   1997 A/M
12 81 Zoltán Martin Šipoš (2002)   2002 A/J
13 87 Tomáš Chvála (1992)   1992 A/M
14 88 Andrej Ranto (2000)   2000 B/M
15 89 Pavol Ližbetin (1996)   1996 B/M
16 90 Mário Hrušovský (1994)   1994 B/M
17 91 Tomáš Hrica (1997)   1997 B/M

 

Článok 1. zápas Play Off vo florbale medzi FBC White Eagles a Snipers „B“ sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>