StarLine Photography – profesionálny fotograf https://www.starline.sk Stránka venovaná fotografii a fotografovaniu Sun, 30 Jun 2019 08:35:02 +0000 sk-SK hourly 1 https://www.starline.sk/wp-content/uploads/2016/09/cropped-camera6-32x32.png StarLine Photography – profesionálny fotograf https://www.starline.sk 32 32 Ponuka fotenia pre modelky a modelov formou TFP https://www.starline.sk/ponuka-fotenia-pre-modelky-a-modelov-formou-tfp/ Sun, 30 Jun 2019 07:47:22 +0000 https://www.starline.sk/?p=82781 Keďže je tu leto a prázdniny a mám trošku voľnejšieho času, je tu ponuka pre Vás prihlásiť sa na TFP - Time for photo.

Článok Ponuka fotenia pre modelky a modelov formou TFP sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
Time for Photo

 

Keďže je tu leto a prázdniny a mám trošku voľnejšieho času, je tu ponuka pre Vás prihlásiť sa na TFP.

Time for print alebo photo (TFP) je forma dohody medzi fotografom a modelom/kou na fotení. Žiadnej strane nie sú účtované peniaze a výsledné fotografie môžu obe strany použiť pre svoju prezentáciu.

Tento termín se používá s rôznymi kombináciami: Time/Trade/Test For Prints/Portfolio/Pictures, prípadne s koncovkou CD, skracované na TFP, resp. TFPCD alebo TFP/CD. Doslovný preklad je “čas za fotografie”, voľnejší potom čas/právo obchodu (výmenou) za zväčšeniny/portfólio (fotografií). Prípadné „CD“ na konci skratky len znamená, že toto portfólio bude odovzdané v digitálnej podobe na kompaktnom disku (Compact disk, CD), inak môžu byť odovzdané ako fotokópie alebo vytlačené digitálne fotografie. To, ako budú fotografie odovzdané a v akej forme, sa obe strany dohodnú pred fotením písomne alebo ústne, rovnako ako prípadné výlohy, ktoré do TFP nebudú patriť a niektorá zo strán si ich bude musieť uhradiť sama (napr. cestovné, prenájom ateliéru a pod.).

Ak máš záujem o spoluprácu, vyplň nasledovný dotazník vrátane oblastí spolupráce, o ktoré máš záujem. Uprednostňujem Bratislavu a blízke okolie.

 

 

Prihlasovací formulár TFP

POŽIADAVKY
ĽUDIA VO VEKU od 18 ROKOV ako aj rodinný mazlíčkovia

Osobné údaje

Tu napíšte, kde pôsobíte, pracujete, alebo študujete. Nie je to miesto narodenia alebo trvalého pobytu.

Miery a popis

Uveďte základné miery Vašej konfekcie a popis

Vaše fotky

Fotografie posielajte vo formáte JPG. Jedna fotografia nesmie presiahnuť veľkosť 4 MB.

Oblasti fotenia

Zakliknite oblasti, ktoré máte záujem fotiť
Tu môžete uviesť aj ďalšie skutočnosti, ktoré by ma mohli zaujať. V prípade, ak máte tetovanie, piercing a pod. uveďte to v tejto kolónke.

GDPR

V zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica č. 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) zaškrtnutím súhlasu pri registrácii udeľujem súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov poskytnutých vo webovom formulári na stránke www.starine.sk. Údaje poskytujem dobrovoľne a to na dobu 1ného roku na účely uvedené v Informáciách. Beriem na vedomie, že odvolaním môjho súhlasu nie je dotknutá zákonnosť spracovania vychádzajúceho zo súhlasu, ktorý bol daný pred jeho odvolaním.
=

Článok Ponuka fotenia pre modelky a modelov formou TFP sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
Quo vadis modeling? https://www.starline.sk/quo-vadis-modeling/ Wed, 26 Jun 2019 10:33:05 +0000 https://www.starline.sk/?p=82926 Dostal som ponuku fotiť pre jednu prestížnu módnu firmu známe značkové oblečenie s tým, že si môžem pozháňať modelov. Mal som na výber.

Článok Quo vadis modeling? sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
Woman Silhouette

 

Dlho som rozmýšľal, či tento článok napísať, alebo sa na to jednoducho vykašľať. Ale rozhodol som sa pre jeho napísanie s tým, že snáď niekomu pomôže v jeho kariére modela alebo modelky v oblasti modelingu (ďalej v článku budem používať len “model”, aby som nemusel vypisovať oba rody).

Dostal som ponuku fotiť pre jednu prestížnu módnu firmu známe značkové oblečenie s tým, že si môžem pozháňať modelov. Mal som na výber. Obrátiť sa na modelingové agentúry, alebo si modelov nájsť sám. Keďže čas prvého fotenia sa neúprosne blížil, vypísal som “konkurz” na modelov, ale zároveň som sa aj obrátil na modelingové agentúry. Domnieval som sa, že sa mi zahltí mailová schránka množstvom kvalitných modelov, ktorí sa snažia uchytiť v tejto oblasti, stať sa známejšou tvárou a mať za to ešte zaplatené. Žiaľ, to čo mi do mailovej schránky začalo chodiť, ma nemilo prekvapilo. Predpokladal som, že tí ľudia majú nafotené nejaké svoje portfólio s prirodzeným mejkapom buď v štúdiu, alebo v nejakej peknej lokalite. No mal som možnosť sa v 95% pozerať na selfíčka, “ideálne fotené” z 30cm od tváre, prehnané cez nejaké filtre, v rozlíšení, ktoré mi neumožnilo sa pozrieť na pleť. V 2% to boli zase extra retušované profesionálne fotografie, ktoré mi ale zase neukázali model v jeho prirodzenom výzore.

Žiaľ aj pri agentúrach som sa stretol od profesionálov po amatérov. Profesionálna modelingová agentúra si nedovolí zverejniť fotografie modelov s podomácky nafotenými fotkami, rozlišujú medzi fotografiou potrebnou pre fotografa, ktorý hľadá vhodný model a módnou fotografiou modela. Iní len zbierajú ľudí, evidujú ich za nejaký poplatok a je im jedno, aké fotografie model na ich stránke má.

Nemám nič proti tomu, ak fotografovi pri TFP prídu nejaké ponuky nafotené mobilom ako selfíčka a pod. Tam určite stačí aspoň základná predstava výzoru, alebo aspoň aby fotograf spoznal modela na ulici, kde sa majú stretnúť. Pri serióznych platených prácach je to ale neprípustné. Určite mnohí teraz môžu oponovať, že nafotenie booku je drahé, nemajú na to a pod. Je veľa fotografov, ktorí fotia popri svojej práci aj TFP či už na testovanie si nových techník alebo rozšírenia svojho portfólia. A určite väčšina týchto fotografov, ak si dáte do podmienky, že potrebujete urobiť popri TFP aj dve tri bookove fotky, určite neodmietne.

A čo som tým chcel povedať? Ak niekto chce byť modelom, či už na “plný úväzok”, alebo si občas takto privyrobiť, potrebuje aspoň nejaké 2-3 fotky (tvár, postava – to neznamená, že musí byť v plavkách!), ktoré ho zobrazujú v prirodzenom vzhľade so základným mejkapom. Ak má naviac aj niečo umeleckejšie, je to v poriadku, ale nie smerodajné. Nemusia to byť hneď fotky od profesionálnych fotografov, ale môžete využiť ich TFP, alebo požiadať o pomoc začínajúcich fotografov, alebo neprofesionálov, ktorí majú dobré oko na fotky a pod. Model má poznať svoje konfekčné veľkosti a ďalšie rozmery potrebné pre fotenie oblečenia. Model si ich má cca 2x ročne aktualizovať, či už pre seba, alebo nahlasovať agentúre, ak je registrovaný. Len tak sa vám podarí preraziť.

Článok Quo vadis modeling? sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
Hall of the Fame of the Year Banquet EUHL 2018/2019 https://www.starline.sk/hall-of-the-fame-of-the-year-banquet-euhl-2018-2019/ Sat, 22 Jun 2019 19:42:17 +0000 https://www.starline.sk/?p=82800 Hall of the Fame of the Year Banquet 2018/2019. Usporadúva ho EUHL - European University Hockey Association na konci sezóny.

Článok Hall of the Fame of the Year Banquet EUHL 2018/2019 sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
Hall of the Fame

Hall of the Fame of the Year Banquet EUHL 2018/2019

 

Dnes sa uskutočnil v Hoteli Bratislava v Bratislave Hall of the Fame of the Year Banquet 2018/2019. Usporadúva ho EUHL – European University Hockey Association na konci sezóny. Túto sezónu sa do All Stars of the Season dostali: Nor Tichon (HC MAsaryk University), David Sem (Engineers Prague), Tomáš Staňo (Gladiators Trenčín), Jozef Huňa (Gladiators Trenčín), Martin Matějček (UK Praha) a Jakub Tatár (UMB Banská Bystrica). Ocenených bolo samozrejme viac hráčov a funkcionárov pôsobiacich v EUHL.

 

 

Článok Hall of the Fame of the Year Banquet EUHL 2018/2019 sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
HC Slovan Bratislava – maskoti Harvy a bradáči https://www.starline.sk/hc-slovan-bratislava-maskoti-harvy-a-bradaci/ Tue, 19 Feb 2019 09:46:14 +0000 https://www.starline.sk/?p=81902 Tento týždeň sa pre HC Slovan Bratislava končia hokejové zápasy v rámci KHL. Domáce zápasy by ale neboli existovať bez maskotov.

Článok HC Slovan Bratislava – maskoti Harvy a bradáči sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
HC Slovan Bratislava - Dinamo Minsk

HC Slovan Bratislava – maskoti Harvy a bradáči

 

Tento týždeň sa pre HC Slovan Bratislava končia hokejové zápasy v rámci KHL. Domáce zápasy by ale neboli existovať bez maskotov. Oficiálnym je samozrejme Harvy, ale sú to aj dvojičky “bradáči” Ľudovít a Róbert Bartošovci. Nie len že ich pozná každý fanúšik HC Slovan Bratislava, ale poznať ich mohli aj diváci po celom svete. Zahrali si v 34 filmoch, z toho asi 15 amerických. Mohli ich vidieť v Bátoryčke, Pirátoch z Karibiku (talianska verzia), Troch Mušketieroch (s Charlie Sheen), Rembrantovi, Poslednej légii (s Ben Kingsley), Dračom srdci, Jánošíkovi atď. A tak tu je zopár fotiek týchto maskotov.

 

Článok HC Slovan Bratislava – maskoti Harvy a bradáči sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
Hokejový KHL zápas HC Slovan Bratislava – Dinamo Minsk https://www.starline.sk/hokejovy-khl-zapas-hc-slovan-bratislava-dinamo-minsk/ Thu, 14 Feb 2019 07:54:17 +0000 https://www.starline.sk/?p=81744 HC Slovan Bratislava vo svojom poslednom domácom zápase v tejto sezóne porazil Dinamo Minsk 3:2. Po stretnutí sa hráči rozlúčili s fanúšikmi.

Článok Hokejový KHL zápas HC Slovan Bratislava – Dinamo Minsk sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
HC Slovan Bratislava - Dinamo Minsk

Hokejový KHL zápas HC Slovan Bratislava – Dinamo Minsk

 

HC Slovan Bratislava vo svojom poslednom domácom zápase v sezóne 2018/2019 porazil  Dinamo Minsk 3:2. Po stretnutí sa hráči rozlúčili s fanúšikmi a kapitán mužstva Michal Sersen predniesol ďakovnú reč.

 

 

 

SCORING SUMMARY

Glossary
 
 HC Slovan                                                              Dinamo Minsk
PENALTY SUMMARY
 
 HC Slovan
PLAYERS SUMMARY

Goalkeepers

Glossary

Defensemen

Glossary

Forwards

Glossary
 
 Dinamo Minsk
PLAYERS SUMMARY

Goalkeepers

Glossary

Defensemen

Glossary

Forwards

Glossary

Článok Hokejový KHL zápas HC Slovan Bratislava – Dinamo Minsk sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
Hokejový KHL zápas HC Slovan Bratislava – CSKA Moscow https://www.starline.sk/hokejovy-khl-zapas-hc-slovan-bratislava-cska-moscow/ Tue, 12 Feb 2019 12:08:19 +0000 https://www.starline.sk/?p=81654 HC Slovan Bratislava nestačil na najlepší celok KHL CSKA Moscow, ktorej podľahol 1:4. Bola to tretia prehra s týmto súperom v sezóne.

Článok Hokejový KHL zápas HC Slovan Bratislava – CSKA Moscow sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
HC Slovan Bratislava - CSKA Moscow

Hokejový KHL zápas HC Slovan Bratislava – CSKA Moscow

 

HC Slovan Bratislava nestačil na najlepší celok KHL CSKA Moscow, ktorej podľahol 1:4. Bola to tretia prehra s týmto súperom v sezóne. Po troch predošlých prehrách, kedy HC Slovan prehral na nulu, sa mu konečne podarilo prekonať brankára CSKA Moscow. Celkovo si HC Slovan na svoje konto pripísal 43. prehru v sezóne.

 

 

 

SCORING SUMMARY

Glossary
 
 HC Slovan                                                                         CSKA Moscow
PENALTY SUMMARY
 
 HC Slovan
PLAYERS SUMMARY

Goalkeepers

Glossary

Defensemen

Glossary

Forwards

Glossary
 
 CSKA Moscow
PLAYERS SUMMARY

Goalkeepers

Glossary

Defensemen

Glossary

Forwards

Glossary

Článok Hokejový KHL zápas HC Slovan Bratislava – CSKA Moscow sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
Hokejový KHL zápas HC Slovan Bratislava – Dinamo Riga https://www.starline.sk/hokejovy-khl-zapas-hc-slovan-bratislava-dinamo-riga-2/ Tue, 05 Feb 2019 08:24:23 +0000 https://www.starline.sk/?p=81534 HC Slovan Bratislava po taktickom výkone zdolal Dinamo Riga 2:1. Pred zápasom HC Slovan daroval dvom neziskovým organizáciám po 5000 EUR.

Článok Hokejový KHL zápas HC Slovan Bratislava – Dinamo Riga sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
HC Slovan Bratislava - Dinamo Riga

Hokejový KHL zápas HC Slovan Bratislava – Dinamo Riga

 

HC Slovan Bratislava po taktickom výkone zdolal Dinamo Riga 2:1. Pred zápasom HC Slovan daroval neziskovej organizácii Deťom s rakovinou a občianskemu združeniu Slniečko na ceste po 5000 EUR. HC Slovan nastúpil so symbolickou fialovou stužkou s textom Slovan Fights Cancer na pravom ramene a vyjadrili tak podporu najmenším pacientom bojujúcim so závažným ochorením.

 

 

 

SCORING SUMMARY

Glossary
 
 HC Slovan                                                  Dinamo Riga
PENALTY SUMMARY
 
 HC Slovan
PLAYERS SUMMARY

Goalkeepers

Glossary

Defensemen

Glossary

Forwards

Glossary
 
 Dinamo Riga
PLAYERS SUMMARY

Goalkeepers

Glossary

Defensemen

Glossary

Forwards

Glossary

Článok Hokejový KHL zápas HC Slovan Bratislava – Dinamo Riga sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
Hokejový KHL zápas HC Slovan Bratislava – HC Sochi https://www.starline.sk/hokejovy-khl-zapas-hc-slovan-bratislava-hc-sochi-2/ Fri, 01 Feb 2019 09:22:27 +0000 https://www.starline.sk/?p=81462 HC Slovan Bratislava po svojom výkone prelomil negatívnu série prehier. V roku 2019 je to prvá výhra, keď po predĺžení zdolali HC Sochi 3:2

Článok Hokejový KHL zápas HC Slovan Bratislava – HC Sochi sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
HC Slovan Bratislava - HC Sochi

Hokejový KHL zápas HC Slovan Bratislava – HC Sochi

 

Hokejisti HC Slovan Bratislava po bojovnom výkone prelomili negatívnu série prehier. V roku 2019 sa im podarilo prvýkrát vyhrať, keď po predĺžení zdolali HC Sochi 3:2. Do zápasu už nezasiahla dvojica Lamper a Čiliak.

 

 

 

SCORING SUMMARY

Glossary
 
 HC Slovan                                                                     HC Sochi
PENALTY SUMMARY
 
 HC Slovan
PLAYERS SUMMARY

Goalkeepers

Glossary

Defensemen

Glossary

Forwards

Glossary
 
 HC Sochi
PLAYERS SUMMARY

Goalkeepers

Glossary

Defensemen

Glossary

Forwards

Glossary

Článok Hokejový KHL zápas HC Slovan Bratislava – HC Sochi sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
Hokejový zápas 1. ligy HC OSMOS Bratislava – HK Dukla Michalovce https://www.starline.sk/hokejovy-zapas-1-ligy-hc-osmos-bratislava-hk-dukla-michalovce/ Wed, 30 Jan 2019 07:20:52 +0000 https://www.starline.sk/?p=81350 HC Bratislava do zápasu s HK Dukla Michalovce nastúpila dobre. Vyzeralo to na vyrovnaný zápas. Konečný stav 1:4.

Článok Hokejový zápas 1. ligy HC OSMOS Bratislava – HK Dukla Michalovce sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
HC OSMOS Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce

Hokejový zápas 1. ligy HC OSMOS Bratislava – HK Dukla Michalovce

 

HC Bratislava do zápasu s HK Dukla Michalovce nastúpila dobre. Vyzeralo to na vyrovnaný zápas. V prvej tretine padol len jeden gól do brány HC Bratislava v oslabení domácich. O výsledku zápasu bolo rozhodnuté až v tretej tretine, keď hostia dali domácemu tímu 2 góly, z toho jeden vo vlastnom oslabení. Konečný stav 1:4.

 

 

 

Sumárne štatistiky

Tretina Góly Strely Zásahy Vylúčenia Trestné minúty Presilovky Oslabenia Faceoffs
1. tretina 0 : 1 7 (0,00 %) : 13 (7,69 %) 12 (92,31 %) : 7 (100,00 %) 3 : 1 6 : 2 0 : 1 0 : 0 0/0 (0,00 %) : 0/0 (0,00 %)
2. tretina 1 : 1 14 (7,14 %) : 14 (7,14 %) 13 (92,86 %) : 13 (92,86 %) 0 : 4 0 : 8 1 : 0 0 : 0 0/0 (0,00 %) : 0/0 (0,00 %)
3. tretina 0 : 2 14 (0,00 %) : 13 (15,38 %) 11 (84,62 %) : 14 (100,00 %) 4 : 2 8 : 4 0 : 1 0 : 1 0/0 (0,00 %) : 0/0 (0,00 %)
Total 1 : 4 35 (2,86 %) : 40 (10,00 %) 36 (90,00 %) : 34 (97,14 %) 7 : 7 14 : 14 1 : 2 0 : 1 0/0 (0,00 %) : 0/0 (0,00 %)

 

Štatistiky hráčov

HC OSMOS Bratislava

Brankári

Meno # SOGA SVS GA SVS_PCT MIN PIM
LAKOSIL, Vlastimil 33 40 36 4 90,00 % 60:00 0

Hráči v poli

Meno # Post G A B +/- PIM S PPP FOW FOT FOWP MIN
BEDNARIČ, Andrej 90 CE 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0,00 % 00:00
ČECH, Miroslav 22 RW 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 % 00:00
FICEL, Jakub 26 LD 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0,00 % 00:00
HEDERA, Tomáš 96 LD 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0,00 % 00:00
JURIGA, Matúš 17 LD 0 1 1 -1 0 2 1 0 0 0,00 % 00:00
KLUČIAR, Dušan 19 LW 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0,00 % 00:00
MLYNČÁR, Filip 71 LW 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 % 00:00
MUCHA, Lukáš 10 RW 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0,00 % 00:00
MUSLIU, Kroni 14 LW 0 0 0 -1 2 3 0 0 0 0,00 % 00:00
PAVEŠIC, Pavol 13 RD 0 0 0 -1 0 6 0 0 0 0,00 % 00:00
PÉK, Lukáš 12 CE 0 1 1 0 0 3 1 0 0 0,00 % 00:00
PROKOP, Juraj 18 CE 0 0 0 -2 0 1 0 0 0 0,00 % 00:00
RZAVSKÝ, Daniel 66 LW 1 0 1 -1 0 3 1 0 0 0,00 % 00:00
ŠALKA, Michal 61 RW 0 0 0 -1 0 1 0 0 0 0,00 % 00:00
SMOLKA, Erik 44 CE 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0,00 % 00:00
TRUDMAN, Martin 20 RW 0 0 0 -1 0 4 0 0 0 0,00 % 00:00
VALJENT, Michal 55 RD 0 0 0 -1 2 2 0 0 0 0,00 % 00:00
VIDOVIČ, Filip 91 LD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 % 00:00
VYSKOČ, Martin 6 RD 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0,00 % 00:00

 

HK Dukla Ingema Michalovce

Brankári

Meno # SOGA SVS GA SVS_PCT MIN PIM
TRENČAN, Adam 30 35 34 1 97,14 % 60:00 0

Hráči v poli

Meno # Post G A B +/- PIM S PPP FOW FOT FOWP MIN
BANOVSKÝ, Tomáš 87 RD 0 0 0 1 0 3 0 0 0 0,00 % 00:00
BDŽOCH, Martin 76 LD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,00 % 00:00
BOIKO, Vladislav 91 RW 0 1 1 0 0 5 1 0 0 0,00 % 00:00
CHALUPA, Samuel 88 LW 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0,00 % 00:00
CÚTT, Radovan 23 CE 1 1 2 2 0 1 0 0 0 0,00 % 00:00
DVURECHENSKII, Nikita 12 LW 0 2 2 1 0 5 1 0 0 0,00 % 00:00
GAVRIK, Vladyslav 18 RW 0 1 1 1 0 1 0 0 0 0,00 % 00:00
GIĽÁK, Matej 16 LW 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0,00 % 00:00
HAMRÁČEK, Lukáš 13 RW 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0,00 % 00:00
HANČÁK, Daniel 39 LD 1 1 2 1 0 4 1 0 0 0,00 % 00:00
HOPKOVIČ, Ladislav 44 LD 0 1 1 1 0 2 0 0 0 0,00 % 00:00
KOLBA, Marek 71 LD 0 0 0 0 4 1 0 0 0 0,00 % 00:00
KORENKO, Michal 79 RD 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0,00 % 00:00
KOŠECKÝ, Oliver 4 RD 0 0 0 2 2 0 0 0 0 0,00 % 00:00
LINET, Jakub 93 CE 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0,00 % 00:00
NOVICKÝ, Damián 29 RD 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0,00 % 00:00
PIATAK, Erik 51 CE 1 0 1 0 0 2 1 0 0 0,00 % 00:00
RÓTH, Mário 22 RW 1 0 1 0 2 1 1 0 0 0,00 % 00:00
SAFARALEEV, Igor 89 LW 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0,00 % 00:00
TOMA, Lukáš 21 CE 0 0 0 0 0 4 0 0 0 0,00 % 00:00

Článok Hokejový zápas 1. ligy HC OSMOS Bratislava – HK Dukla Michalovce sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
Hokejový KHL zápas HC Slovan – Dinamo Minsk https://www.starline.sk/hokejovy-khl-zapas-hc-slovan-dinamo-minsk/ Sun, 27 Jan 2019 07:53:17 +0000 https://www.starline.sk/?p=81264 HC Slovan opäť nevyhral nad Dinamom Minsk, s ktorým prehral tretí vzájomný duel v tomto ročníku. Tentokrát 2:4.

Článok Hokejový KHL zápas HC Slovan – Dinamo Minsk sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>
HC Slovan Bratislava - Dinamo Minsk

Hokejový KHL zápas HC Slovan – Dinamo Minsk

 

HC Slovan opäť nevyhral nad Dinamom Minsk, s ktorým prehral tretí vzájomný duel v tomto ročníku. Tentokrát 2:4.

 

 

 

SCORING SUMMARY

Glossary
 
 HC Slovan                                                       Dinamo Minsk
PENALTY SUMMARY
 
 HC Slovan
PLAYERS SUMMARY

Goalkeepers

Glossary

Defensemen

Glossary

Forwards

Glossary
 
 Dinamo Minsk
PLAYERS SUMMARY

Goalkeepers

Glossary

Defensemen

Glossary

Forwards

Glossary

Článok Hokejový KHL zápas HC Slovan – Dinamo Minsk sa objavil ako prvý na StarLine Photography - profesionálny fotograf.

]]>