37. ročník Grand Prix Slovakia v karate kumite

37. ročník Grand Prix Slovakia v karate kumite

 

37. ročník Grand Prix Slovakia pre deti U8, U10, U12, U14 v karate kumite

 

 

 

Categories

Rank

Name

Club

Country

Kumite Individual female Cadets -47 kg

1

Bihary Boglarka 

UTE Kaisei HUNGARY

 HUNGARY

        Kumite Individual female Cadets -47 kg

2

Jankovič Bojana 

Serbia-Čačak

 SERBIA

        Kumite Individual female Cadets -47 kg

3

Šimčíková Kristína 

Katsudo Sabinov

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Cadets -47 kg

3

Schlettová Diana 

TJ Rapid Bratislava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Cadets -47 kg

5

Pažinová Patricie 

Karate klubTygr Karlovy Vary

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female Cadets -47 kg

5

Průchová Adéla 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female Cadets -47 kg

7

Muzikářová Klára 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female Cadets -47 kg

7

Podobová Emma 

Karate klub KUMADE Topoľčany

 SLOVAKIA

Kumite Individual female Cadets -54 kg

1

SINCHUKOVSKA SUZEN 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual female Cadets -54 kg

2

Pálinkášová Laura 

KK Farmex Nitra

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Cadets -54 kg

3

Osouchová Nela 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female Cadets -54 kg

3

OSTOJIĆ TEA 

CROATIA

 CROATIA

        Kumite Individual female Cadets -54 kg

5

Kiss Virág 

LKSE Karate Do

 HUNGARY

        Kumite Individual female Cadets -54 kg

5

PALASHEVSKA YULIIA 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual female Cadets -54 kg

7

Trikoš Mina 

Serbia-Čačak

 SERBIA

        Kumite Individual female Cadets -54 kg

7

Husáková Laura Magdalena 

SU Ústí nad Labem

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female Cadets -54 kg

9

CUTRINO SOFIA 

BUDOKAN MONTELUPO

 ITALY

        Kumite Individual female Cadets -54 kg

9

Blazina Angelina 

Shobu-Karate-Vienna

 AUSTRIA

Kumite Individual female Cadets +54 kg

1

Kozárová Eva 

KK Farmex Nitra

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Cadets +54 kg

2

ZORKO MIA GRETA 

CROATIA

 CROATIA

        Kumite Individual female Cadets +54 kg

3

Živkovič Tamara 

Serbia-Čačak

 SERBIA

        Kumite Individual female Cadets +54 kg

3

SIRAK HALYNA 

A.A.S.S. KARATE SARCELLES

 FRANCE

        Kumite Individual female Cadets +54 kg

5

Fischer Cindy 

SEIWAKAI TEAM

 GERMANY

        Kumite Individual female Cadets +54 kg

5

NUIĆ PETRA 

CROATIA

 CROATIA

        Kumite Individual female Cadets +54 kg

7

Bryndzová Michaela 

Karate Klub Junior Prešov

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Cadets +54 kg

7

Benkő Zsófia 

MTK Budapest

 HUNGARY

        Kumite Individual female Cadets +54 kg

9

Žerjav Nuša 

Karate klub Polzela

 SLOVENIA

        Kumite Individual female Cadets +54 kg

9

Pillárová Tatiana 

KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE

 SLOVAKIA

Kumite Individual female Juniors -48 kg

1

Veisová Dominika 

MŠK Žiar nad Hronom

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Juniors -48 kg

2

Průchová Adéla 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female Juniors -48 kg

3

Borbás Hedvig 

BSC Karate Szakosztálya

 HUNGARY

        Kumite Individual female Juniors -48 kg

3

Čondlová Lucie 

Fight Club České Budějovice

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female Juniors -48 kg

5

KORMANÍKOVÁ Gabriela 

ŠKM-KK Stará Ľubovňa

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Juniors -48 kg

5

MIJOVIĆ MIA 

CROATIA

 CROATIA

Kumite Individual female Juniors -53 kg

1

Sharykhina Iryna 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite Individual female Juniors -53 kg

2

Rónai Lili 

PSE-Shindo

 HUNGARY

        Kumite Individual female Juniors -53 kg

3

Kuhnen Nashka 

Karateschool Alken

 NETHERLANDS

        Kumite Individual female Juniors -53 kg

3

CINCHUKOVSKAYA SIUSANA 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual female Juniors -53 kg

5

Miksaiová Nikola 

OK MTK Tatran Žarnovica

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Juniors -53 kg

5

RUMENJAK DOROTEA 

CROATIA

 CROATIA

        Kumite Individual female Juniors -53 kg

7

Bogárová Dominika 

Dukla Banská Bystrica

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Juniors -53 kg

7

Krošláková Monika 

Karate klub KUMADE Topoľčany

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Juniors -53 kg

9

ANTONOVA NADIIA 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

Kumite Individual female Juniors -59 kg

1

FUČIK LAURA 

CROATIA

 CROATIA

        Kumite Individual female Juniors -59 kg

2

Krivdová Sára 

KK IGLOW Spišská Nová Ves

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Juniors -59 kg

3

Halodová Klára 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female Juniors -59 kg

3

Hrnková Sarah 

AC UNIZA Klub Karate Žilina

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Juniors -59 kg

5

Halima Ella 

Porin Shotokan

 FINLAND

        Kumite Individual female Juniors -59 kg

5

Azarova Maryia 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite Individual female Juniors -59 kg

7

Szalai Zsuzsanna 

AC-SINUS SE

 HUNGARY

        Kumite Individual female Juniors -59 kg

7

Karttunen Venla 

Porin Shotokan

 FINLAND

        Kumite Individual female Juniors -59 kg

9

JURÁKOVÁ Diana 

ŠKM-KK Stará Ľubovňa

 SLOVAKIA

Kumite Individual female Juniors +59 kg

1

Jelžová Nina 

MŠK Žiar nad Hronom

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Juniors +59 kg

2

LESJAK LUCIJA 

CROATIA

 CROATIA

        Kumite Individual female Juniors +59 kg

3

Šáchová Martina 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female Juniors +59 kg

3

BEĆIROVIĆ SADEA 

CROATIA

 CROATIA

        Kumite Individual female Juniors +59 kg

5

Adamová Saskia 

Katsudo Sabinov

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Juniors +59 kg

5

Pekarčíková Monika 

KARATE KLUB SHIHAN POPRAD

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Juniors +59 kg

7

TALAJIĆ REBEKA 

CROATIA

 CROATIA

        Kumite Individual female Juniors +59 kg

7

SMILJAN KITI 

DRUŠTVO ZA KARATE CELJE

 SLOVENIA

Kumite Individual female Seniors -50 kg

1

Kovačiková Lucia 

ŠK CMK Banská Bystrica

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Seniors -50 kg

2

Kryva Kateryna 

UKRAINE KARATE FEDERATION

 UKRAINE

        Kumite Individual female Seniors -50 kg

3

Crhonková Adriana 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female Seniors -50 kg

3

Klement Kármen 

Vasas SC

 HUNGARY

        Kumite Individual female Seniors -50 kg

5

Cichrová Rebecca 

Sport School Karate Bratislava

 SLOVAKIA

Kumite Individual female Seniors -55 kg

1

Vojtikevičová Jana 

TJ Rapid Bratislava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Seniors -55 kg

2

Semaniková Viktória 

TJ Rapid Bratislava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Seniors -55 kg

3

CARDIN SARA 

ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD

 ITALY

        Kumite Individual female Seniors -55 kg

3

Nováková Eva 

AC UNIZA Klub Karate Žilina

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Seniors -55 kg

5

Burgerová Monika 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female Seniors -55 kg

5

Halodová Veronika 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female Seniors -55 kg

7

Zolotarova Valentyna 

Hayabusa Karate

 CANADA

Kumite Individual female Seniors -61 kg

1

Vidová Rebeka 

Dukla Banská Bystrica

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Seniors -61 kg

2

Suchánková Ingrid 

Dukla Banská Bystrica

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Seniors -61 kg

3

Biondo Sara 

ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD

 ITALY

        Kumite Individual female Seniors -61 kg

3

Vass Melinda 

BVSC-ZUGLÓ

 HUNGARY

        Kumite Individual female Seniors -61 kg

5

Győriványi Renáta 

MTK Budapest

 HUNGARY

        Kumite Individual female Seniors -61 kg

5

Navichenka Evgenia 

Belarus Karate Team

 BELARUS

Kumite Individual female Seniors -68 kg

1

Kopúňová Miroslava 

Karate klub MUGEN

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Seniors -68 kg

2

Semaníková Veronika 

Katsudo Sabinov

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Seniors -68 kg

3

Bartha Nikola 

BVSC-ZUGLÓ

 HUNGARY

        Kumite Individual female Seniors -68 kg

3

Melnyk Halyna 

UKRAINE KARATE FEDERATION

 UKRAINE

        Kumite Individual female Seniors -68 kg

5

Mazarchuk Kateryna 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual female Seniors -68 kg

5

Czagány Dóra 

MTK Budapest

 HUNGARY

        Kumite Individual female Seniors -68 kg

7

GONCHAROVA DARIYA 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual female Seniors -68 kg

7

PEREUDA ANASTASIIA 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

Kumite Individual female Seniors +68 kg

1

Tatárová Dominika 

Dukla Banská Bystrica

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Seniors +68 kg

2

Kubalová Zuzana 

TJ Rapid Bratislava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female Seniors +68 kg

3

Dostálová Hana 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female Seniors +68 kg

3

Berta Emese 

YAMA KARATE CLUB

 HUNGARY

        Kumite Individual female Seniors +68 kg

5

Sahuľová Lenka 

ŠK CMK Banská Bystrica

 SLOVAKIA

Kumite Individual female U10 +37 kg

1

Tomić Sara 

Zagreb karate federation

 CROATIA

        Kumite Individual female U10 +37 kg

2

Haková Amálie 

Fight Club České Budějovice

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female U10 +37 kg

3

BUDZÁKOVÁ Emma 

ŠKM-KK Stará Ľubovňa

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U10 +37 kg

3

Čela Ariana Nikoleta 

MŠK Žiar nad Hronom

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U10 +37 kg

5

Horanská Elena 

KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE

 SLOVAKIA

Kumite Individual female U10 -27 kg

1

Novakova Katerina 

SKP karate Písek

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female U10 -27 kg

2

Takács Eszter 

MTK Budapest

 HUNGARY

        Kumite Individual female U10 -27 kg

3

Dalnoki Szofi 

MTK Budapest

 HUNGARY

        Kumite Individual female U10 -27 kg

3

Blizmanová Denisa 

Katsudo Sabinov

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U10 -27 kg

5

Baranova Uliana 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual female U10 -27 kg

5

Bajanová Alica 

TJ Rapid Bratislava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U10 -27 kg

7

Kadlecová Sára 

Fight Club České Budějovice

 CZECH REPUBLIC

Kumite Individual female U10 -32 kg

1

Pavlova Diana 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual female U10 -32 kg

2

Meinert Jacqueline 

SEIWAKAI TEAM

 GERMANY

        Kumite Individual female U10 -32 kg

3

Hrdličková Lucy 

Karate klubTygr Karlovy Vary

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female U10 -32 kg

3

Andacká Nina 

TJ Rapid Bratislava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U10 -32 kg

5

Menzel Nicole 

Shiai Karate-Do Wien

 AUSTRIA

        Kumite Individual female U10 -32 kg

5

Bagotai Viola 

AC-SINUS SE

 HUNGARY

        Kumite Individual female U10 -32 kg

7

Koníková Hanka 

TJ Rapid Bratislava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U10 -32 kg

7

Bruothová Lea 

KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE

 SLOVAKIA

Kumite Individual female U10 -37 kg

1

Abramova Vera 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual female U10 -37 kg

2

Kopfer Anna 

UTE Kaisei HUNGARY

 HUNGARY

        Kumite Individual female U10 -37 kg

3

Malakhava Maryia 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite Individual female U10 -37 kg

3

SEKELSKÁ Alexandra Katarína 

ŠKM-KK Stará Ľubovňa

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U10 -37 kg

5

Majbová Vanesa 

SK Karate - Shotokan Liberec

 CZECH REPUBLIC

Kumite Individual female U12 +40 kg

1

Pápištová Ema 

KK Ekonóm Trenčín

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U12 +40 kg

2

Parkhimchik Darya 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite Individual female U12 +40 kg

3

KNIAZEVA MARIAM 

A.A.S.S. KARATE SARCELLES

 FRANCE

        Kumite Individual female U12 +40 kg

3

Čačko Mia 

Zagreb karate federation

 CROATIA

        Kumite Individual female U12 +40 kg

5

Lukenda Nina 

Zagreb karate federation

 CROATIA

        Kumite Individual female U12 +40 kg

5

Tinavská Ema 

Fight Club České Budějovice

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female U12 +40 kg

7

Pylypcuk Vitalina 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual female U12 +40 kg

7

Šofráneková Alexandra 

Karate Klub Junior Prešov

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U12 +40 kg

9

Hernaut Eva 

Zagreb karate federation

 CROATIA

Kumite Individual female U12 -30 kg

1

Hecker Bojana 

UTE Kaisei HUNGARY

 HUNGARY

        Kumite Individual female U12 -30 kg

2

Korčoková Petra 

TJ Rapid Bratislava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U12 -30 kg

3

Špániková Nina 

karate klub DRAP Partizánske, o. z

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U12 -30 kg

3

Pálešová Viktória 

Karate klub KUMADE Topoľčany

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U12 -30 kg

5

Kravchenko Kateryna 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual female U12 -30 kg

5

Jalowiczorová Veronika 

KARATE KLUB SHIHAN POPRAD

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U12 -30 kg

7

Žáková Nikol 

Karate klub KUMADE Topoľčany

 SLOVAKIA

Kumite Individual female U12 -35 kg

1

Kvasnicová Nina 

ŠK KARATE KACHI Nitra

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U12 -35 kg

2

Abramova Vera 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual female U12 -35 kg

3

Slivková Juliette 

karate klub DRAP Partizánske, o. z

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U12 -35 kg

3

Hrdličková Lucy 

Karate klubTygr Karlovy Vary

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female U12 -35 kg

5

Medová Michaela 

Fight Club České Budějovice

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female U12 -35 kg

5

Kalamarová Alexandra 

MŠK Žiar nad Hronom

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U12 -35 kg

7

RUSAN HANNA 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual female U12 -35 kg

7

Černáková Bibiana 

MŠK Žiar nad Hronom

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U12 -35 kg

9

Mihalyvari-Farkas Nikolett 

UTE Kaisei HUNGARY

 HUNGARY

Kumite Individual female U12 -40 kg

1

MARKAVA ULYANA 1 

KUMITE TEAM

 BELARUS

        Kumite Individual female U12 -40 kg

2

Polonyová Bianka 

ŠK CMK Banská Bystrica

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U12 -40 kg

3

Molnár Virág 

Honvéd-Takara Se

 HUNGARY

        Kumite Individual female U12 -40 kg

3

Szabo Eliza 

UTE Kaisei HUNGARY

 HUNGARY

        Kumite Individual female U12 -40 kg

5

Loyal Lili 

UTE Kaisei HUNGARY

 HUNGARY

        Kumite Individual female U12 -40 kg

5

Szabó Dorottya 

ARASHI Sportclub

 HUNGARY

        Kumite Individual female U12 -40 kg

7

Martić Mia 

Zagreb karate federation

 CROATIA

        Kumite Individual female U12 -40 kg

7

Mike Lili 

Honvéd-Takara Se

 HUNGARY

        Kumite Individual female U12 -40 kg

9

Vaszary-Maklári Lilla 

Honvéd-Takara Se

 HUNGARY

Kumite Individual female U14 +50 kg

1

Trebka Darya 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite Individual female U14 +50 kg

2

RAVLIĆ ANAMARIJA 

Zagreb karate federation

 CROATIA

        Kumite Individual female U14 +50 kg

3

CUTRINO SOFIA 

BUDOKAN MONTELUPO

 ITALY

        Kumite Individual female U14 +50 kg

3

Bakayova Zita 

KK Torashiro Nitra

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U14 +50 kg

5

Pigová Ema 

Katsudo Sabinov

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U14 +50 kg

5

Litvíková Kateřina 

Fight Club České Budějovice

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female U14 +50 kg

7

Kiss Virág 

LKSE Karate Do

 HUNGARY

        Kumite Individual female U14 +50 kg

7

NAKIC MAJA 

KARATE KLUB SRPSKI SOKO BIJELJINA

 BOSNIA AND HERZEGOVINA

        Kumite Individual female U14 +50 kg

9

Makovcová Šárka 

SK KAMIWAZA KARATE o.s.

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual female U14 +50 kg

9

Snopková Viktória 

MŠK Žiar nad Hronom

 SLOVAKIA

Kumite Individual female U14 -40 kg

1

Herditzka Muriel 

UPJŠ Košice

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U14 -40 kg

2

Pechotová Aneta 

AC UNIZA Klub Karate Žilina

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U14 -40 kg

3

Schlettová Diana 

TJ Rapid Bratislava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U14 -40 kg

3

Mrázová Lucka 

KK Ekonóm Trenčín

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U14 -40 kg

5

Hrkać Ružica 

Zagreb karate federation

 CROATIA

        Kumite Individual female U14 -40 kg

5

MARKAVA ULYANA 2 

KUMITE TEAM

 BELARUS

        Kumite Individual female U14 -40 kg

7

Gadzmanová Nina 

Karate klub Trstena Slovakia

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U14 -40 kg

7

Piatničková Zuzana 

ŠK KARATE KACHI Nitra

 SLOVAKIA

Kumite individual female U14 -45 kg

1

Štivić Ema 

Zagreb karate federation

 CROATIA

        Kumite individual female U14 -45 kg

2

Vlasáková Adelka 

KK Ekonóm Trenčín

 SLOVAKIA

        Kumite individual female U14 -45 kg

3

Bolečková Viktória 

ŠK KARATE KACHI Nitra

 SLOVAKIA

        Kumite individual female U14 -45 kg

3

Mesárošová Nina 

ŠK KARATE KACHI Nitra

 SLOVAKIA

        Kumite individual female U14 -45 kg

5

Yervacheva Dariya 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite individual female U14 -45 kg

5

Koleková Alexandra 

Sport School Karate Bratislava

 SLOVAKIA

        Kumite individual female U14 -45 kg

7

Rychlá Eliška 

Fight Club České Budějovice

 CZECH REPUBLIC

        Kumite individual female U14 -45 kg

7

Lintz Alexandra 

UTE Kaisei HUNGARY

 HUNGARY

Kumite Individual female U14 -50 kg

1

Soboleva Stefaniya 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite Individual female U14 -50 kg

2

Hóková Ella 

KK Farmex Nitra

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U14 -50 kg

3

Jakubovics Dalma 

UTE Kaisei HUNGARY

 HUNGARY

        Kumite Individual female U14 -50 kg

3

Herditzka Vivien 

UPJŠ Košice

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U14 -50 kg

5

Kovač Iris 

Zagreb karate federation

 CROATIA

        Kumite Individual female U14 -50 kg

5

MARTINJAK PETRA 

Zagreb karate federation

 CROATIA

        Kumite Individual female U14 -50 kg

7

Krištanová Natália 

MŠK Karate Vranov nad Topľou

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U14 -50 kg

7

Tóth Lilla 

MTK Budapest

 HUNGARY

        Kumite Individual female U14 -50 kg

9

Rostecká Ema 

Západoslovenský zväz karate

 SLOVAKIA

Kumite individual female U21 +68 kg

1

Jombíková Katarína 

ŠK CMK Banská Bystrica

 SLOVAKIA

        Kumite individual female U21 +68 kg

2

MANDIC ROBERTINA 

KLUB BORILACKI SPORTOVA SAMURAJ BRCKO

 BOSNIA AND HERZEGOVINA

        Kumite individual female U21 +68 kg

3

SIMUNOVIC DAJANA 

KARATE KLUB USORA USORA

 BOSNIA AND HERZEGOVINA

        Kumite individual female U21 +68 kg

3

JELIC PAMELA 

KARATE KLUB USORA USORA

 BOSNIA AND HERZEGOVINA

Kumite individual female U21 -50 kg

1

Sharykhina Iryna 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite individual female U21 -50 kg

2

Palkovits Nikolett 

MTK Budapest

 HUNGARY

        Kumite individual female U21 -50 kg

3

Crhonková Adriana 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite individual female U21 -50 kg

3

Klement Kármen 

Vasas SC

 HUNGARY

        Kumite individual female U21 -50 kg

5

Pančiová Dominika 

MŠK Karate Vranov nad Topľou

 SLOVAKIA

        Kumite individual female U21 -50 kg

5

SPÁLOVÁ Tereza 

Sport School Karate Bratislava

 SLOVAKIA

Kumite individual female U21 -55 kg

1

Macejková Ina 

Dukla Banská Bystrica

 SLOVAKIA

        Kumite individual female U21 -55 kg

2

Řeháková Kristýna 

Red Dragon Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite individual female U21 -55 kg

3

Burgerová Monika 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite individual female U21 -55 kg

3

Halodová Veronika 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

Kumite individual female U21 -61 kg

1

Azarova Maryia 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite individual female U21 -61 kg

2

Győriványi Renáta 

MTK Budapest

 HUNGARY

        Kumite individual female U21 -61 kg

3

Biondo Sara 

ACADEMY PONTE DI PIAVE ASD

 ITALY

        Kumite individual female U21 -61 kg

3

Vidová Rebeka 

Dukla Banská Bystrica

 SLOVAKIA

        Kumite individual female U21 -61 kg

5

Ťažká Lenka 

ŠK CMK Banská Bystrica

 SLOVAKIA

        Kumite individual female U21 -61 kg

5

Navichenka Evgenia 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite individual female U21 -61 kg

7

Kiss Réka 

AC-SINUS SE

 HUNGARY

        Kumite individual female U21 -61 kg

7

Halima Ella 

Porin Shotokan

 FINLAND

Kumite individual female U21 -68 kg

1

Czagány Dóra 

MTK Budapest

 HUNGARY

        Kumite individual female U21 -68 kg

2

PEREUDA ANASTASIIA 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite individual female U21 -68 kg

3

MAZARCHUK KATERYNA 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite individual female U21 -68 kg

3

Tapajčíková Tatiana 

Karate klub MP Brezno

 SLOVAKIA

        Kumite individual female U21 -68 kg

5

Kravchenko Anna 

Sen-bin Karate Club

 UKRAINE

Kumite Individual female U8 +28 kg

1

Polakovičová Lucia 

karate klub Detva

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U8 +28 kg

2

Tesličková Tereza 

BUDOKAN SAMARIA ŠAMORÍN

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U8 +28 kg

3

Horanská Tereza 

KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U8 +28 kg

3

Škorvánková Alžbeta 

Sport School Karate Bratislava

 SLOVAKIA

Kumite Individual female U8 -20 kg

1

Dobó-Nagy Alexandra 

ARASHI Sportclub

 HUNGARY

        Kumite Individual female U8 -20 kg

2

Klempová Laura 

CENTRAL KARATE KLUB POPRAD

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U8 -20 kg

3

Zajačková Ema 

Sports club Real team Trenčín

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U8 -20 kg

3

Okoličányová Rebeka 

Sport School Karate Bratislava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U8 -20 kg

5

Jenčová Petra 

Karate klub MP Brezno

 SLOVAKIA

Kumite Individual female U8 -24 kg

1

Bárdi Barbara 

AC-SINUS SE

 HUNGARY

        Kumite Individual female U8 -24 kg

2

Bajanová Denisa 

TJ Rapid Bratislava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U8 -24 kg

3

Vnuková Dominika 

ŠK KARATE KACHI Nitra

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U8 -24 kg

3

Kudrenko Olena 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual female U8 -24 kg

5

Klempová Linda 

CENTRAL KARATE KLUB POPRAD

 SLOVAKIA

Kumite Individual female U8 -28 kg

1

Hokova Patricia 

KK Torashiro Nitra

 SLOVAKIA

        Kumite Individual female U8 -28 kg

2

MARKOVSKA DARIA 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual female U8 -28 kg

3

Lyashchnko Bogdana 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual female U8 -28 kg

3

Gyurics Lilien 

AC-SINUS SE

 HUNGARY

Kumite Individual male Cadets -52 kg

1

Rashetnik Nikita 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite Individual male Cadets -52 kg

2

Farkas Milán 

Koroibosz

 HUNGARY

        Kumite Individual male Cadets -52 kg

3

Stepanovs Artūrs 

Baltijas Karate klubs

 LATVIA

        Kumite Individual male Cadets -52 kg

3

Poliak Jakub 

ŠK CMK Banská Bystrica

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Cadets -52 kg

5

Tobias Csaba 

UTE Kaisei HUNGARY

 HUNGARY

        Kumite Individual male Cadets -52 kg

5

Hauser Igor 

KARATE KLUB SHIHAN POPRAD

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Cadets -52 kg

7

ANDRYEYEV KONSTYANTIN 

Sport School Karate Bratislava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Cadets -52 kg

7

Kešelák Dominik 

KK IGLOW Spišská Nová Ves

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Cadets -52 kg

9

Kühnel Oliver 

Karate Union Walserfeld

 AUSTRIA

        Kumite Individual male Cadets -52 kg

9

SPICHKO DMYTRO 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male Cadets -52 kg

11

Čanky Matúš 

Spartak Myjava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Cadets -52 kg

11

Loch Lukáš-Samuel 

Športová škola karate Prievidza

 SLOVAKIA

Kumite Individual male Cadets -57 kg

1

Penkrat Yan 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite Individual male Cadets -57 kg

2

Dvorák Ádám 

Ganz-Kesjar Karate Club Ganz-Kesjar KK

 HUNGARY

        Kumite Individual male Cadets -57 kg

3

Janovčík Maroš 

KK IGLOW Spišská Nová Ves

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Cadets -57 kg

3

Penkrat Daniil 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite Individual male Cadets -57 kg

5

Panko Yurii 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male Cadets -57 kg

5

Inyutin Aleksandr 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male Cadets -57 kg

7

Kaba Yevhen 

Dzammay karate club

 UKRAINE

        Kumite Individual male Cadets -57 kg

7

OREŠKOVIĆ PETAR 

CROATIA

 CROATIA

        Kumite Individual male Cadets -57 kg

9

KARLO JURČEVIĆ 

CROATIA

 CROATIA

        Kumite Individual male Cadets -57 kg

9

Hannoshyn Serhii 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male Cadets -57 kg

11

Gajan Tomáš 

KARATE KLUB SHIHAN POPRAD

 SLOVAKIA

Kumite Individual male Cadets -63 kg

1

Maroši Dávid 

Sport School Karate Bratislava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Cadets -63 kg

2

Čela Aris Nikolas 

MŠK Žiar nad Hronom

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Cadets -63 kg

3

Szewczyk Krzysztof 

Klub Sportowy Olimp Łódź

 POLAND

        Kumite Individual male Cadets -63 kg

3

Eremenko Gleb 

Red Dragon Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual male Cadets -63 kg

5

Cuker Oliver 

Katsudo Sabinov

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Cadets -63 kg

5

KALABIĆ ALEKSANDAR 

CROATIA

 CROATIA

        Kumite Individual male Cadets -63 kg

7

Lácha Jaromír 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual male Cadets -63 kg

7

Podrábský Petr 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual male Cadets -63 kg

9

Botos Botond 

Koroibosz

 HUNGARY

Kumite Individual male Cadets -70 kg

1

Šebök Patrik 

KK Farmex Nitra

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Cadets -70 kg

2

Filon Aleksei 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite Individual male Cadets -70 kg

3

Bagita Daniel 

Západoslovenský zväz karate

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Cadets -70 kg

3

Kozioł Jarosław 

Klub Sportowy Olimp Łódź

 POLAND

        Kumite Individual male Cadets -70 kg

5

JURÁK Adam 

ŠKM-KK Stará Ľubovňa

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Cadets -70 kg

5

KOZARIĆ PATRIK 

CROATIA

 CROATIA

        Kumite Individual male Cadets -70 kg

7

Szuba Dawid 

Klub Sportowy Olimp Łódź

 POLAND

        Kumite Individual male Cadets -70 kg

7

Gopich Vladislav 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male Cadets -70 kg

9

MACUKIĆ PATRIK 

CROATIA

 CROATIA

Kumite Individual male Cadets +70 kg

1

VRBAN IGOR 

CROATIA

 CROATIA

        Kumite Individual male Cadets +70 kg

2

Kósa Tomáš 

Dukla Banská Bystrica

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Cadets +70 kg

3

Arsovič Mihailo 

Serbia-Čačak

 SERBIA

        Kumite Individual male Cadets +70 kg

3

Černík Filip 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual male Cadets +70 kg

5

Mogyorósi Bálint 

Tűzmadár Sportclub

 HUNGARY

        Kumite Individual male Cadets +70 kg

5

Páli Zsombor 

Koroibosz

 HUNGARY

        Kumite Individual male Cadets +70 kg

7

Eliáš Martin 

Karate klubTygr Karlovy Vary

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual male Cadets +70 kg

7

Bednář Martin 

Fight Club České Budějovice

 CZECH REPUBLIC

Kumite Individual male Juniors -55 kg

1

Fehér Péter 

Koroibosz

 HUNGARY

        Kumite Individual male Juniors -55 kg

2

Janczewski Michał 

Klub Sportowy Olimp Łódź

 POLAND

        Kumite Individual male Juniors -55 kg

3

LACKOVIĆ KRISTIJAN 

CROATIA

 CROATIA

        Kumite Individual male Juniors -55 kg

3

Duška Enriko 

ŠK KARATE KACHI Nitra

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Juniors -55 kg

5

BABIĆ IVOR 

CROATIA

 CROATIA

        Kumite Individual male Juniors -55 kg

5

Bence Csöppü 

Karate Klub Sportingbudo

 HUNGARY

        Kumite Individual male Juniors -55 kg

7

Bulatau Illa 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite Individual male Juniors -55 kg

7

Drábek Daniel 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual male Juniors -55 kg

9

Selmeci András 

Koroibosz

 HUNGARY

        Kumite Individual male Juniors -55 kg

9

Podolski Maksim 

Belarus Karate Team

 BELARUS

Kumite Individual male Juniors -61 kg

1

ANTONIO GRGIĆ 

CROATIA

 CROATIA

        Kumite Individual male Juniors -61 kg

2

Tapajčík Samuel 

ŠK CMK Banská Bystrica

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Juniors -61 kg

3

Nichols David 

UTE Kaisei HUNGARY

 HUNGARY

        Kumite Individual male Juniors -61 kg

3

Weidelt Sebastian 

SEIWAKAI TEAM

 GERMANY

        Kumite Individual male Juniors -61 kg

5

El-Mashtawy Ahmed 

Shiai Karate-Do Wien

 AUSTRIA

        Kumite Individual male Juniors -61 kg

5

Stefanyuk Viktor 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male Juniors -61 kg

7

Demský Ľubomír 

KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Juniors -61 kg

9

Kuč Lazar 

Serbia-Čačak

 SERBIA

Kumite Individual male Juniors -68 kg

1

Vatan Kyryl 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male Juniors -68 kg

2

Nguyen AN 

Karate Klub Sportingbudo

 HUNGARY

        Kumite Individual male Juniors -68 kg

3

Podsklan David 

Dukla Banská Bystrica

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Juniors -68 kg

3

Výrostko Michal 

MŠK Žiar nad Hronom

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Juniors -68 kg

5

Hajdu Bence 

Shitokai Hungary

 HUNGARY

        Kumite Individual male Juniors -68 kg

5

JURÁK Adam 

ŠKM-KK Stará Ľubovňa

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Juniors -68 kg

7

Tchúr Patrik 

KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Juniors -68 kg

7

Makarchuk Yahor 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite Individual male Juniors -68 kg

9

Malinovský Miroslav 

SPORT CENTRUM SENEC

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Juniors -68 kg

9

Zhumyha Oleksandr 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male Juniors -68 kg

11

Bobocký Boris 

Karate klub KUMADE Topoľčany

 SLOVAKIA

Kumite Individual male Juniors -76 kg

1

Gyurik Adi 

TJ Rapid Bratislava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Juniors -76 kg

2

Kapdebo Botond 

BVSC-ZUGLÓ

 HUNGARY

        Kumite Individual male Juniors -76 kg

3

Njegič Jovan 

Serbia-Čačak

 SERBIA

        Kumite Individual male Juniors -76 kg

3

DOLČIĆ LUKA 

CROATIA

 CROATIA

        Kumite Individual male Juniors -76 kg

5

Avanesau Uladzimir 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite Individual male Juniors -76 kg

5

BREZOČNIK JAN 

lovrenc na pohorju

 SLOVENIA

        Kumite Individual male Juniors -76 kg

7

REŠETAR RENATO 

CROATIA

 CROATIA

        Kumite Individual male Juniors -76 kg

7

Hrdlička Ondra 

SU Ústí nad Labem

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual male Juniors -76 kg

9

KOTARAC ALEN 

CROATIA

 CROATIA

Kumite Individual male Juniors +76 kg

1

Csató Dániel 

Ganz-Kesjar Karate Club Ganz-Kesjar KK

 HUNGARY

        Kumite Individual male Juniors +76 kg

2

Baňas Martin 

Karate klub Union Košice

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Juniors +76 kg

3

Kósa Tomáš 

Dukla Banská Bystrica

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Juniors +76 kg

3

LAHUNOV IHOR 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male Juniors +76 kg

5

Podpečan Svit 

Karate klub Polzela

 SLOVENIA

        Kumite Individual male Juniors +76 kg

5

Taberka Yahor 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite Individual male Juniors +76 kg

7

Borna Čengič 

KK Slavonski Brod

 CROATIA

        Kumite Individual male Juniors +76 kg

7

RAIČEVIĆ LUKA 

CROATIA

 CROATIA

        Kumite Individual male Juniors +76 kg

9

Dolinič Richard 

MŠK Karate Vranov nad Topľou

 SLOVAKIA

Kumite Individual male Seniors -60 kg

1

DASOUL MICHAEL 

Champions Club

 BELGIUM

        Kumite Individual male Seniors -60 kg

2

Uhnich Ihor 

UKRAINE KARATE FEDERATION

 UKRAINE

        Kumite Individual male Seniors -60 kg

3

Adler Rene 

Champions Club

 BELGIUM

        Kumite Individual male Seniors -60 kg

3

Filipovych Oleh 

UKRAINE KARATE FEDERATION

 UKRAINE

        Kumite Individual male Seniors -60 kg

5

KURON BENCE 

UTE Kaisei HUNGARY

 HUNGARY

        Kumite Individual male Seniors -60 kg

5

Stefanyuk Viktor 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male Seniors -60 kg

7

KISS ANDRAS 

UTE Kaisei HUNGARY

 HUNGARY

Kumite Individual male Seniors -67 kg

1

Kopytko Denys 

UKRAINE KARATE FEDERATION

 UKRAINE

        Kumite Individual male Seniors -67 kg

2

YAMBURENKO IVAN 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male Seniors -67 kg

3

Tomislav Madarevič 

KK Slavonski Brod

 CROATIA

        Kumite Individual male Seniors -67 kg

3

Ferdinánd Tamás 

MTK Budapest

 HUNGARY

        Kumite Individual male Seniors -67 kg

5

Khromusnyn Andrii 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male Seniors -67 kg

5

GIULIANI MICHELE 

FIAMME GIALLE ROMA

 ITALY

Kumite Individual male Seniors -75 kg

1

Sadikovs Ruslans 

Baltijas Karate klubs

 LATVIA

        Kumite Individual male Seniors -75 kg

2

Höning David 

BVSC-ZUGLÓ

 HUNGARY

        Kumite Individual male Seniors -75 kg

3

Kubička Petr 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual male Seniors -75 kg

3

Kandyba Dmitro 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male Seniors -75 kg

5

Szalay Dominik 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual male Seniors -75 kg

5

Höning Alexander 

BVSC-ZUGLÓ

 HUNGARY

        Kumite Individual male Seniors -75 kg

7

Dalipi Edon 

ASKÖ Karatezentrum Wien

 AUSTRIA

        Kumite Individual male Seniors -75 kg

7

Soudný Luděk 

Red Dragon Team

 CZECH REPUBLIC

Kumite Individual male Seniors -84 kg

1

Tsymbal Kostyantyn 

UKRAINE KARATE FEDERATION

 UKRAINE

        Kumite Individual male Seniors -84 kg

2

Bitto Pavol 

Slovsport Trnava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Seniors -84 kg

3

Toroshanko Andriy 

UKRAINE KARATE FEDERATION

 UKRAINE

        Kumite Individual male Seniors -84 kg

3

Urbanec Petr 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual male Seniors -84 kg

5

Tomka Milan 

TJ Rapid Bratislava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Seniors -84 kg

5

Dudak Maksym 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male Seniors -84 kg

7

Rozenberg Oleksandr 

UKRAINE KARATE FEDERATION

 UKRAINE

        Kumite Individual male Seniors -84 kg

7

Gyimesi Balázs 

YAMA KARATE CLUB

 HUNGARY

Kumite Individual male Seniors +84 kg

1

Molnár Dániel 

Goju-Kai Hungary

 HUNGARY

        Kumite Individual male Seniors +84 kg

2

Jóba Attila 

Karate Klub Taiyó Kolárovo

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Seniors +84 kg

3

Hermann Tomáš 

Czech Karate National Team

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual male Seniors +84 kg

3

Horuna Yaroslav 

UKRAINE KARATE FEDERATION

 UKRAINE

        Kumite Individual male Seniors +84 kg

5

Melnikau Aliaksei 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite Individual male Seniors +84 kg

5

Barbulovic Sasa 

ASKÖ Karatezentrum Wien

 AUSTRIA

        Kumite Individual male Seniors +84 kg

7

Mirilovič Marian 

Karate klub MP Brezno

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male Seniors +84 kg

7

Fořt Jakub 

Karate klubTygr Karlovy Vary

 CZECH REPUBLIC

Kumite Individual male U10 +34 kg

1

Tóth Máté 

MTK Budapest

 HUNGARY

        Kumite Individual male U10 +34 kg

2

Felber Samuel 

KK Farmex Nitra

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male U10 +34 kg

3

Rozhkov Dmytro 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male U10 +34 kg

3

Szikszai Fidel Bence 

AC-SINUS SE

 HUNGARY

        Kumite Individual male U10 +34 kg

5

Osadchiy Dmitro 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male U10 +34 kg

5

Marčišovský Matúš 

KK IGLOW Spišská Nová Ves

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male U10 +34 kg

7

Beňo Urban 

MŠK Žiar nad Hronom

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male U10 +34 kg

7

Herzog Wilhelm 

SEIWAKAI TEAM

 GERMANY

Kumite Individual male U10 -26 kg

1

Zahuczki Vince 

ARASHI Sportclub

 HUNGARY

        Kumite Individual male U10 -26 kg

2

Drik Matviy 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male U10 -26 kg

3

BARTOŠ VILIAM 

Sport School Karate Bratislava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male U10 -26 kg

3

Cisár Samuel 

Sport School Karate Bratislava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male U10 -26 kg

5

Keller Balázs 

Honvéd-Takara Se

 HUNGARY

        Kumite Individual male U10 -26 kg

5

Benke Ármin 

AC-SINUS SE

 HUNGARY

        Kumite Individual male U10 -26 kg

7

Havránek Filip 

SK Karate - Shotokan Liberec

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual male U10 -26 kg

7

Ivanič Patrik 

KK Farmex Nitra

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male U10 -26 kg

9

Krempaský Martin 

AC UNIZA Klub Karate Žilina

 SLOVAKIA

Kumite Individual male U10 -30 kg

1

Petráš Roland 

Spartak Myjava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male U10 -30 kg

2

Zinchenko Ivan 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male U10 -30 kg

3

Nagy Levente 

ARASHI Sportclub

 HUNGARY

        Kumite Individual male U10 -30 kg

3

Bína Tadeáš 

Fight Club České Budějovice

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual male U10 -30 kg

5

Didenko Vadim 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male U10 -30 kg

5

Thierbach Luca 

SEIWAKAI TEAM

 GERMANY

        Kumite Individual male U10 -30 kg

7

Marko Martin 

Športový klub KEIDO KOŠICE

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male U10 -30 kg

7

Masevszki Péter 

AC-SINUS SE

 HUNGARY

        Kumite Individual male U10 -30 kg

9

Askerko Yaroslav 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite Individual male U10 -30 kg

9

Hamza Radim 

ŠK KARATE KACHI Nitra

 SLOVAKIA

Kumite Individual male U10 -34 kg

1

ZHUKOV ARTYOM 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite Individual male U10 -34 kg

2

Tóth Zsombor 

MTK Budapest

 HUNGARY

        Kumite Individual male U10 -34 kg

3

FILEŠ MARK 

Zagreb karate federation

 CROATIA

        Kumite Individual male U10 -34 kg

3

Krajňák Matej 

Karate Klub Junior Prešov

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male U10 -34 kg

5

Turčaník Richard 

Karate Club TORADE Liptovsky Mikulas

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male U10 -34 kg

5

Khablo Danylo 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male U10 -34 kg

7

Stránský Daniel 

TJ Karate České Budějovice

 CZECH REPUBLIC

        Kumite Individual male U10 -34 kg

7

Broďani Alexander 

AC UNIZA Klub Karate Žilina

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male U10 -34 kg

9

Petruška Matias 

KK IGLOW Spišská Nová Ves

 SLOVAKIA

Kumite Individual male U12 +40 kg

1

FAJERBACH MAX 

Zagreb karate federation

 CROATIA

        Kumite Individual male U12 +40 kg

2

Čanky Šimon 

Spartak Myjava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male U12 +40 kg

3

Serebryany Stanislaw 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite Individual male U12 +40 kg

3

Lalík Lukáš 

karate klub Detva

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male U12 +40 kg

5

Mojzeš Dávid 

Katsudo Sabinov

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male U12 +40 kg

5

SUCHY FILIP 

Zagreb karate federation

 CROATIA

        Kumite Individual male U12 +40 kg

7

Kukuľa Andrej 

TJ Rapid Bratislava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male U12 +40 kg

7

Malinouski Stanislau 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite Individual male U12 +40 kg

9

Nemeth Adam 

Wado SE

 HUNGARY

        Kumite Individual male U12 +40 kg

9

Szodorai Bence 

AC-SINUS SE

 HUNGARY

        Kumite Individual male U12 +40 kg

11

Kubin Chris 

Frieways Karateklub

 AUSTRIA

        Kumite Individual male U12 +40 kg

11

Sedlár Andrej 

Západoslovenský zväz karate

 SLOVAKIA

Kumite Individual male U12 -30 kg

1

KABZARAU MAKAR 1 

KUMITE TEAM

 BELARUS

        Kumite Individual male U12 -30 kg

2

Kiss Andris 

UTE Kaisei HUNGARY

 HUNGARY

        Kumite Individual male U12 -30 kg

3

Duchovič Damián 

ŠK KARATE KACHI Nitra

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male U12 -30 kg

3

Majba Jakub 

ŠK KARATE KACHI Nitra

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male U12 -30 kg

5

Fischer Bálint 

MTK Budapest

 HUNGARY

        Kumite Individual male U12 -30 kg

5

ROMANOV DANILA 

Belarus Karate Team

 BELARUS

        Kumite Individual male U12 -30 kg

7

Mečír Lukas 

Slovsport Trnava

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male U12 -30 kg

7

Medve Patrik 

MTK Budapest

 HUNGARY

        Kumite Individual male U12 -30 kg

9

Pustai Ondrej 

Karate klub Union Košice

 SLOVAKIA

        Kumite Individual male U12 -30 kg

9

Nejedlý Adam 

TJ Karate České Budějovice

 CZECH REPUBLIC

Kumite Individual male U12 -35 kg

1

Koval Aleksey 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male U12 -35 kg

2

Verbitskiy Gleb 

Ukrainian Karate Federation

 UKRAINE

        Kumite Individual male U12 -35 kg

3

Pirčák Vasil 

KARATE KLUB KRETOVIČ KOŠICE

 SLOVAKIA