o mne

Profesionálny fotograf Bratislava, svadobný fotograf, módny fotograf, portrétny fotograf, produktový fotograf
 
Nie som spisovateľ ale profesionálny fotograf a preto len veľmi stručne niečo o mne. Začal som fotiť už dávno, keď ešte o digitálnej technike sa nikomu ani nesnívalo s analógovou technikou a vlastnou tmavou komorou. Ako čas bežal a technika kráčala dopredu, prešiel som samozrejme aj ja na digitálnu techniku. Absolvoval som certifikovaný rekvalifikačný kurz digitálnej fotografie akreditovaný Ministerstvom školstva Slovenskej republiky. Okrem toho som získal aj Certifikát Photo make-up a TV make-up od 1. fasion and media education ako aj cetifikát od Nikon-u na ovládanie externých bleskov. Niekoľko rokov som sa venoval športovej fotografii, ale fotím samozrejme aj iné žánre ako svadba, stužková, reportáž, firemné akcie a večierky, portrét, produkt, akt a pod. Nedávno som sa stal produktovým a módnym fotografom pre značky Tommy Hilfiger, Tommy Jeans, G-Star Raw, Diesel a Calvin Klein Underwear. Takže som svadobný fotograf, módny fotograf, portrétny fotograf, športový fotograf, produktový fotograf, ale sú samozrejme oblasti fotografie, do ktorých sa nehrniem, lebo sú na to povolanejší. Som vedený v Evidencii profesionálnych umelcov a iných profesionálov v kultúre. Nefotím len v Bratislave, ale aj na území celého Slovenska a v zahraničí.
 
Jozef Kaffka
profesionálny fotograf
Bratislava, SVK
 
 

Uverejnite recenziu na mojom profile

vysoká kvalita, profesionálny prístup, maximálna spokojnosť z fotografií zaručená

miroslav beňa Avatar miroslav beňa

Jednoznačne odporúčam, profesionálny prístup, krásne a jedinečné fotografie a veľa skúseností p. fotografa.

Bianka Adámková Avatar Bianka Adámková

Mal som skúsenosť s desiatkami fotografmi od portrétov až po akciových a športových fotografov. Starline je skvelá voľba čo sa týka výkonu a ceny. Korektný a profesionálny prístup. Čo sa týka času dodaní fotografií je je to bezkonkurenčné.

Martin Bega Avatar Martin Bega

StarLine Photography je najlepšia voľba. Vynikajúce profesionálne zábery, expresné spracovanie a dodanie fotografií. Skúsenosť mám zo športových udalostí ako aj s fotenia portrétov. Môžem len doporučit

Matej Jonasek Avatar Matej Jonasek

Pán Kaffka fotil pre nás firemnú akciu. Boli sme veľmi spokojní s výsledkom, navyše oceňujeme jeho skutočne seriózny a profesionálny prístup.

Lenka Vrankova Avatar Lenka Vrankova

Dakujem za profesionalne biznis fotky a kvalitne vysledne spracovanie.

Lubomir Hlavaty Avatar Lubomir Hlavaty

Spolupráca s Jozefom bola veľmi príjemná. Je skutočný profesionál na pravom mieste. Dokáže z Vás vyťažiť “maximum,” aj keď nemáte skúsenosti s fotením. Konečné fotky vyzerajú skvelo! Veľmi pekne mu ďakujem za spoluprácu a teším sa na každú ďaľšiu príležitosť.

Vratko Vlačuška Avatar Vratko Vlačuška

Vynikajúci odborník vo svojom fachu

Alena Štrbáková Avatar Alena Štrbáková

Užásné foto a veľmi profesionálny prístup. Celá moja trieda je nadmieru spokojná.

Marek Koprna Avatar Marek Koprna

Veľká spokojnosť, dokonale fotky a veľmi ľudsky prístup zo strany fotografa. Fotenie prebehlo presne podla plánu a fotky boli doručené dokonca pred dohodnutým deadlinom. Odporúčam.

Matus Kaplan Avatar Matus Kaplan

Pána Jozefa sme oslovili na naše svadobné fotenie. Aj napriek mierne sťažujúcim okolnostiam ohľadom počasia vedel vyťažiť z fotiek skutočne maximum a zachovať nám tak vernú spomienku na náš dôležitý deň. Fotky sú naozaj kvalitné, krásne a majú atmosféru. Ďakujeme! ❤

Renata Harant Bicánková Avatar Renata Harant Bicánková

Vyborne fotografie 🙂

Richard Maslanka Avatar Richard Maslanka

Perfektný fotograf. Oceňujem hlavne rýchlosť dodania

Marián Matúš Avatar Marián Matúš

Touto cestou by som sa chcel v mene celej našej partičky VetPoint-veterinárna klinika poďakovať za skvelú, trpezlivú a profesionálnu prácu. Ďakujeme za skvelé foto!

Palo Valašek Avatar Palo Valašek

Detailne a precízne spravené fotky! Nikdy nesklamali!

Tomáš Hedera Avatar Tomáš Hedera

Pin It on Pinterest