o mne

Profesionálny fotograf Bratislava
 
Nie som spisovateľ ale profesionálny fotograf a preto len veľmi stručne niečo o mne. Začal som fotiť už dávno, keď ešte o digitálnej technike sa nikomu ani nesnívalo s analógovou technikou a vlastnou tmavou komorou. Ako čas bežal a technika kráčala dopredu, prešiel som samozrejme aj ja na digitálnu techniku. Absolvoval som certifikovaný rekvalifikačný kurz digitálnej fotografie akreditovaný Ministerstvom školstva Slovenskej republiky. Okrem toho som získal aj Certifikát Photo make-up a TV make-up od 1. fasion and media education ako aj cetifikát od Nikon-u na ovládanie externých bleskov. Ostatné roky ma chytila športová fotografia, ale fotím samozrejme aj iné žánre ako svadba, stužková, reportáž, firemné akcie a večierky, portrét, produkt, akt a pod. Nedávno som sa stal produktovým a módnym fotografom pre značky Tommy Hilfiger, Tommy Jeans, G-Star Raw, Diesel a Calvin Klein Underwear. Som vedený v Evidencii profesionálnych umelcov a iných profesionálov v kultúre. Nefotím len v Bratislave, ale aj na území celého Slovenska a v zahraničí.
 
Jozef Kaffka
profesionálny fotograf
Bratislava, SVK
 
 

Uverejnite recenziu na mojom profile

Užásné foto a veľmi profesionálny prístup. Celá moja trieda je nadmieru spokojná.

thumb Marek Koprna

vysoká kvalita, profesionálny prístup, maximálna spokojnosť z fotografií zaručená

thumb miroslav beňa

Detailne a precízne spravené fotky! Nikdy nesklamali!

thumb Tomáš Hedera

Mal som skúsenosť s desiatkami fotografmi od portrétov až po akciových a športových fotografov. Starline je skvelá voľba čo sa týka výkonu a ceny. Korektný a profesionálny prístup. Čo sa týka času dodaní fotografií je je to bezkonkurenčné.

thumb Martin Bega

StarLine Photography je najlepšia voľba. Vynikajúce profesionálne zábery, expresné spracovanie a dodanie fotografií. Skúsenosť mám zo športových udalostí ako aj s fotenia portrétov. Môžem len doporučit

thumb Matej Jonasek

Pána Jozefa sme oslovili na naše svadobné fotenie. Aj napriek mierne sťažujúcim okolnostiam ohľadom počasia vedel vyťažiť z fotiek skutočne maximum a zachovať nám tak vernú spomienku na náš dôležitý deň. Fotky sú naozaj kvalitné, krásne a majú atmosféru. Ďakujeme! ❤

thumb Renata Harant Bicánková

Spolupráca s Jozefom bola veľmi príjemná. Je skutočný profesionál na pravom mieste. Dokáže z Vás vyťažiť “maximum,” aj keď nemáte skúsenosti s fotením. Konečné fotky vyzerajú skvelo! Veľmi pekne mu ďakujem za spoluprácu a teším sa na každú ďaľšiu príležitosť.

thumb Vratko Vlačuška

Touto cestou by som sa chcel v mene celej našej partičky VetPoint-veterinárna klinika poďakovať za skvelú, trpezlivú a profesionálnu prácu. Ďakujeme za skvelé foto!

thumb Palo Valašek

Jednoznačne odporúčam, profesionálny prístup, krásne a jedinečné fotografie a veľa skúseností p. fotografa.

thumb Bianka Adámková

Veľká spokojnosť, dokonale fotky a veľmi ľudsky prístup zo strany fotografa. Fotenie prebehlo presne podla plánu a fotky boli doručené dokonca pred dohodnutým deadlinom. Odporúčam.

thumb Matus Kaplan

Pán Kaffka fotil pre nás firemnú akciu. Boli sme veľmi spokojní s výsledkom, navyše oceňujeme jeho skutočne seriózny a profesionálny prístup.

thumb Lenka Vrankova

Pin It on Pinterest