Fotografovanie svadby

 

Už je to viac ako rok, čo celý svet zachvátila pandémia COVID-19, ktorá výrazne zasiahla jej usporadúvanie a teda aj fotografovanie a to nielen obradov ale aj následných hostín. Preto Vám aj ako svadobný fotograf, nevesty a ženíchovia, ponúkam kovidové balíčky na fotografovanie svadby do 25 osôb (prípadne 50 osôb), ktoré túto situáciu odzrkadľujú. Samozrejme, že naďalej poskytujem aj fotografovanie svadby vo väčšom a na jej cenovú ponuku ma kontaktujte.

Kovidové balíčky:

  1. Fotenie svadby (obradu) – príchod do kostola alebo na úrad, samotný obrad, gratulácie, skupinové fotky (60 výsledných fotografií): 150.- €; do 50 osôb (90 výsledných fotografií): 190.- €
  2. Portréty mladomanželov – exteriér alebo interiér (15 výsledných fotografií): 150.- €
  3. Príprava na svadbu (25 výsledných fotografií): 75.- €
  4. Balíček 1+2, t.j. obrad a portréty: 250.- €; do 50 osôb: 290.- €
  5. Balíček 1+2+3, t.j. obrad, portréty a príprava: 300.- €; do 50 osôb: 340.- €

Počet výsledných fotografií znamená počet upravených fotografií v cene balíka. Fotografií je samozrejme nafotených 2-3x viac, z ktorých si mladomanželia vyberajú. Je možné si vybrať aj viac fotografií, vtedy účtujem za každú fotografiu nad rámec balíka 2.- €, pri portrétoch mladomanželov 12.-€.

Čo je svadobná fotografia: Svadobná fotografia je špecializácia vo fotografovaní, ktorá sa primárne zameriava na fotografovanie udalostí a činností týkajúcich sa svadby. Môže zahŕňať ďalšie typy ako portrétna fotografia (pred oficiálnym svadobným dňom, napríklad zasnúbenie, rande a pod.). V oficiálny svadobný deň sa využíva portrétna fotografia na portréty mladomanželov, ako aj dokumentárna fotografia na pokrytie a dokumentovanie rôznych udalostí, rituálov a zvykov. Prvé svadobné fotografie vznikli počas svadby kráľovnej Viktórie s princom Albertom v roku 1840.

fotograf na svadbu cena, fotenie na svadbu, fotograf na svadbu, svadobný fotograf, svadobne fotografovanie, cena za fotenie svadby, bratislava, fotenie svadby bratislava

Pin It on Pinterest