Galérie

Galérie z fotenia jednotlivých podujatí rozdelené podľa kategórií ako šport, foto na oznamká, svadba, portrét, reportáž, móda, akt a pod.

Galérie sú ďalej rozdelené podľa sezón, ročníkov, v prípade športu klubov a nakoniec na jednotlivé akcie. 

Fungujem ako profesionálny fotograf na svadbu, fotograf na stužkovú, na firemné akcie, oslavy, konferencie, školenia, večierky, ale aj ako fotograf na šport, portrét, produkt a pod. Aj keď moje pôsobisko je Bratislava, nie je problém dohodnúť fotenie aj inde na Slovensku. Ak máte nejaké otázky na fotografovanie, alebo chcete využiť moje služby, neváhajte ma kontaktovať.

Profesionálny fotograf Bratislava

Fotograf, profesionálny fotograf, biznis foto, fotograf na stužkovú, fotograf na akcie, firemné akcie, kultúrne akcie, spoločenské akcie, produktový fotograf, fotenie stužkovej, fotenie akcií, fotenie produktov, produkt, fotenie aktu, akt, fotografovanie, umelecké fotenie, umelecká fotografia, profesionálny fotograf bratislava, športový fotograf, rodinný fotograf bratislava, rodinný fotograf, rodinné fotografovanie, rodinné foto, rodinné fotky, rande fotografovanie, portrétový fotograf, novorodenecké fotografovanie, fotograléria, fotografovanie škôl, fotografovanie produktov, fotografovanie novorodencov, fotografovanie detí, fotografia, fotograf koncertov, fotoateliér, fotky na oznamko, fotky na oznamká, tehotenské fotky, tehotenské fotenie, foto bratislava, ženský akt, mužský akt, svadobný fotograf, fotenie svadby

Pin It on Pinterest