Fotenie hráčov FBC White Eagles Bratislava

 

V piatok 11. septembra 2020 som bol v Dome športu v Bratislave, kde som absolvoval tímové fotenie hráčov FBC White Eagles, ktorí postúpili do 1. ligy mužov vo florbale. Ako každé takéto tímové fotenie hráčov, ani toto nebolo nudné a občas “modeli” mali problém sa udržať bez smiechu pred objektívom.

Keď klub White Eagles vznikol v roku 2015, nemal špecifické ambície. Dnes ubehlo päť rokov a je účastníkom 1. ligy mužov. „Klub vznikol ako utopická myšlienka mladých sedemnásť ročných chlapcov, ktorí jediné čo chceli, bolo hrať florbal. Predpovedali nám, že do dvoch rokov sa rozpadneme a na základe vtedajších výsledkov aj všetko k tomu nasvedčovalo. V roku 2017 sme sa rozhodli začať viac orientovať na zahraničné turnaje, vďaka ktorým sme začali spoznávať množstvo nových ľudí a oni nás.

Na základe toho sme si vytvorili známosti po celom Slovensku a postupne sa z toho začalo budovať aj mužstvo pre ligu. Dnes je rok 2020 a naše družstvo je v pozícii, kedy môžeme o ňom povedať, že má potenciál a je iba na nás, ako s tým potenciálom naložíme. Samozrejme celá budúcnosť klubu bude závisieť od najbližších rokov. Momentálne máme iba tím mužov, ale samozrejme plánujeme sa v budúcnosti venovať aj mládeži.“ prezradil kapitán bratislavského tímu Oliver Halák.

 

Pin It on Pinterest