modeling, tfp, fotograf, fotograf bratislava

 

Time for print alebo photo (TFP) je forma dohody medzi fotografom a modelom/kou na fotení. Žiadnej strane nie sú účtované peniaze a výsledné fotografie môžu obe strany použiť pre svoju prezentáciu.

Modeling je obor venovaný predvádzaniu nových modelov šiat, odevných doplnkov a podobne. Môže ísť tiež o pózovanie fotografom a vizuálnym umelcom pri vytváraní umeleckého diela. Ide o platenú formu spolupráce.

Ak máš záujem o spoluprácu v oblasti modelingu, tfp alebo oboch, vyplň nasledovný dotazník vrátane oblastí spolupráce, o ktoré máš záujem. Uprednostňujem Bratislavu a blízke okolie.

 

Prihlasovací formulár modeling a TFP

POŽIADAVKY
ĽUDIA VO VEKU od 18 ROKOV ako aj rodinný mazlíčkovia

Osobné údaje

Údaje označené "*" sú povinné.
Tu napíšte, kde pôsobíte, pracujete, alebo študujete. Nie je to miesto narodenia alebo trvalého pobytu.

Miery a popis

Uveďte základné miery Vašej konfekcie a popis. Ak ich neviete, napíšte "neviem".

Vaše fotky

Fotografie posielajte vo formáte JPG. Jedna fotografia nesmie presiahnuť veľkosť 4 MB.
Click or drag a file to this area to upload.
Click or drag a file to this area to upload.
Click or drag a file to this area to upload.

Typ a oblasti fotenia

Zakliknite všetky oblasti, ktoré máte záujem fotiť
Tu môžete uviesť aj ďalšie skutočnosti, ktoré by ma mohli zaujať. V prípade, ak máte tetovanie, piercing a pod. uveďte to v tejto kolónke.

GDPR

V zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica č. 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) zaškrtnutím súhlasu pri registrácii udeľujem súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov poskytnutých vo webovom formulári na stránke www.starine.sk. Údaje poskytujem dobrovoľne a to na dobu 1ného roku na účely uvedené v Informáciách. Beriem na vedomie, že odvolaním môjho súhlasu nie je dotknutá zákonnosť spracovania vychádzajúceho zo súhlasu, ktorý bol daný pred jeho odvolaním.
=
=

Pin It on Pinterest